Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0


@Anonimnapisał(-a)

@Anonim , zapamiętaj te cyferki i będziemy sprawdzać, jak @ketrasaArtur  "świruje" Emotikon: Mrugający

8640.PNG8 - 6 - 4 - 0 = -2 (jak tak będzie, to spoko) Emotikon: Mrugający


Zapamiętam te cyferki, swoje z profilu też ciekawsze utrwalam, trzeba wreszcie w Lotto główną nagrodę zebrać 😂


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 5
  • 0

Pogaduchy 2.0

Ostatnio u znajomych widziałam odkurzacz pionowych i przyznam, że spodobał mi się ten sposób czyszczenia podłóg. Poszukuje najlepszego rozwiązania w tym kierunku. Szukałam już trochę w Internecie i trafiłam na ranking odkurzaczy pionowych - [link ukryty]. Macie może któryś z tych modeli u siebie i możecie go polecić?

Pozdrawiam

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@Cheery , a po co chcesz odkurzać, jak po fajerwerkach pełno pyłu będzie? Markety "odkurzają" swoje magazyny swoimi reklamami, że aż uszy bolą. Może one coś Ci zaproponują? Poza tym, witamy w Pogaduchach i ktoś może coś? No pomóżcie, bo tapety jeszcze nie "otapetowane" Emotikon: Bardzo szczęśliwy 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Pogaduchy 2.0

@Cheery  mnie "kręci" z elektroszczotką 😉  chociaż wolałbym gdyby była turbo;

 

ale i łamane ramię też ma swoje plusy... 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@Ela12  witaj dziewczyno Emotikon: Bardzo szczęśliwy Żeby @wscieklaewka  wiedziała, że jesteś! Nie masz kontaktu telefonicznego?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Pogaduchy 2.0


@Cheerynapisał(-a)

Ostatnio u znajomych widziałam odkurzacz pionowych i przyznam, że spodobał mi się ten sposób czyszczenia podłóg. Poszukuje najlepszego rozwiązania w tym kierunku. Szukałam już trochę w Internecie i trafiłam na ranking odkurzaczy pionowych - [link ukryty]. Macie może któryś z tych modeli u siebie i możecie go polecić?

Pozdrawiam


Od roku mam: Odkurzacz nr 5.

Z dużego uchwytu można wypiąć mniejszy i odkurzać np: samochód. 

Bardzo fajnie się sprawuje i nie trzeba za sobą ciągać rury jak w tradycyjnym. Ładuje się po przez stację dokującą. Opróżnianie, to wyjęcie pojemnika i wysypanie śmieci do worka, od czasu do czasu filtr przedmuchać, najlepiej na dworze, aby w domu nie pylić Emotikon: Mrugający 


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Pogaduchy 2.0

Witam 🙂🙂.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 437
  • 1104
  • 13

Pogaduchy 2.0

Spam, spam, spam. Gość ma JEDEN komentarz na forum i od razu wrzuca typową spamową wrzutkę z linkiem do "rankingu" promującego firmę, która mu płaci. Czy jest tu moderacja?

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

Cześć @DawidOrange  Emotikon: Szczęśliwy Masz luzik przed Sylwestrem, czy nie do końca?

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0


@Janhalbnapisał(-a)

Spam, spam, spam. Gość ma JEDEN komentarz na forum i od razu wrzuca typową spamową wrzutkę z linkiem do "rankingu" promującego firmę, która mu płaci. Czy jest tu moderacja?


@Janhalb , masz obok każdego posta w opcjach pozycję Zgłoś. Zawsze Moderator reaguje gdy taki fakt stwierdzi.