Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Pogaduchy 2.0


@Anonimnapisał(-a)

@Citi2017napisał(-a)

witaj @Anonim  nowy awatar wow

@byczyn_86 , witaj w pogaduchach Emotikon: Bardzo szczęśliwy Obserwowałem Twoją nickową odznakę szeryfa. Może będziesz pilnował porządku i "strzelał" celnie słowami na wypadek rozzuchwalenia kowbojów? Emotikon: MrugającyEmotikon: Bardzo szczęśliwy


W miescie (na forum) jest nowy szeryfEmotikon: Bardzo szczęśliwy hehehe zartuje oczywiscie. Bede co najwyzej strzelal smiechemEmotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 512
  • 7920
  • 37

Pogaduchy 2.0

@ketrasaArtur, przesyłam zatem wirtualne uściski na otarcie łez i wierzę, że z czasem pokochasz i tę wersję. Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@ketrasaArtur  ja też pomarudzę... Nic w TV ciekawego nie ma 🤔

Do nowej edycji Pogaduchy 2.0 szybko się przyzwyczaisz, ty i Krzysiek szybko nabijecie tu sporo postów, może inni też mocniej się postarają 🙃

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@Kinga , przewrotnie powiem, że ktoś inny próbuje nam zepsuć nastrój. Musiałabyś teleportować się do kina przeszłości. My sobie tutaj poradzimy. @Citi2017  i @ketrasaArtur  to póki co, najlepsi youtuberzy na forum. Tego im nie kasuj Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Pogaduchy 2.0

@Anonim ja byłem pierwszy na uściski od @Kinga Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 512
  • 7920
  • 37

Pogaduchy 2.0

@Anonim, lubię stare kino (nawet to pierwsze, czyli nieme), więc chętnie skorzystam z odesłania. Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0


@ketrasaArturnapisał(-a)

@Anonim ja byłem pierwszy na uściski @Kinga Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Teraz to położyłeś mnie na łopatki 😢

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0


@ketrasaArturnapisał(-a)

@Anonim ja byłem pierwszy na uściski @Kinga Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Te! Lizus! Gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta Emotikon: Mrugający Szepnę czułe słówko i nie macie szans Emotikon: Język


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Pogaduchy 2.0

Uważam, że @Kinga każdego z nas czule uściska, skoro się tak usilnie domagamy Emotikon: Bardzo szczęśliwy

 

Nie będę tylko dla siebie zatrzymywał wirtualnych uścisków od @Kinga Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Pogaduchy 2.0

Ooo jak milo sie zrobilo:) zaraz wszyscy sie beda przytulacEmotikon: Bardzo szczęśliwy wirtualnieEmotikon: Język