Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Pogaduchy 2.0

@spiro daj  pomysł i będziemy głosować Emotikon: Mrugający


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Pogaduchy 2.0

To był pomysł który pojawił sie przy okazji kwestii "co się stanie jak licznik dojdzie do 1000 stron". Z tego co pamiętam, stanęło na tym, że od nowego roku będzie nowy wątek. W rok będzie mniej postów i będzie ciut łatwiej znajdywać starsze rzeczy.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Pogaduchy 2.0


@Mariusznapisał(-a)

Cześć Wam na nowym pogaduchach. Emotikon: Bardzo szczęśliwy 

Ciekawe, czy podejmie się ktoś przeczytania całych starych pogaduch od pierwszej do ostatniej strony Bardzo szczęśliwy robot

 


Ja się podejmę przeczytania poprzedniej wersji pogaduch Emotikon: Mrugający Jak żona kupowała samochód na kredyt, to w salonie gościu się zdziwił, jak mu zadałem pytania po przeczytaniu całej umowy wstępnej do kredytu Emotikon: Bardzo szczęśliwy

 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

Witam wszystkich 😉

Duże zmiany są, nowe pogaduchy 😄


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Pogaduchy 2.0

Szukałem i znalazłem, strona 520 z przyległościami

https://nasz.orange.pl/t5/forums/v3_1/forumtopicpage/board-id/O-spolecznosci/page/520/thread-id/841

Wtedy sądziłem, że @Piotrekk85 założy ten wątek... ale chyba jeszcze nic straconego 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@spiro  Pogaduchy 2 to ja założyłem, ale chyba pospiesznie i temat usunięto, chciałem być wodzirejem, ale się nie udało 😉

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0


@Anonimnapisał(-a)

@spiro  Pogaduchy 2 to ja założyłem, ale chyba pospiesznie i temat usunięto, chciałem być wodzirejem, ale się nie udało 😉


@Anonim , mówisz o starych, czy założonych przez @Kinga ?


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pogaduchy 2.0

witaj @Anonim  nowy awatar wow

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@Anonim  dużo wcześniej ja założyłem Pogaduchy 2.0, ale moderator temat usunął, @Citi2017 i chyba @Piotrekk85 byli z tego nie zadowoleni, chcieli dalej Pogaduchy stare,ale to było dawno i szczegółów już nie pamiętam, mogę się mylić co do osób... skleroza lekka 🙂

Tak na marginesie fany ten nowy "Avatar" masz @Anonim , taki świąteczny 😂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Pogaduchy 2.0

@Anonim kotek zmarzł, zima idzie i schował się za nowym awatarkiem Emotikon: LOL