Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0


@zbigniewwnapisał(-a)

Ciekawe jak szybko w tym temacie zostanie przekroczone 1000 stron?


Poprzedni temat był od powstania NO, obstawiam lepiej niż rok, ja nie będę za aktywny, bo klawiatura w laptopie mi siada, sporo pracy by to wymienić, prawie do rosołu trzeba go rozebrać.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Pogaduchy 2.0

@Anonim to jak są już Pogaduchy 2.0, to wymień laptopa na wersję 2.0 z nową klawiaturą Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@ketrasaArtur  zmian nie będzie, bo PC mocarny się kurzy, jak Laptop padnie to na PC się przesiądę, Laptop to był taki chwilowy kaprys, niepotrzebnie wywalona kasa.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pogaduchy 2.0

Sądząc po ostatnich miesiącach, "Pogaduchy 3.0" będą niebawem 😎 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Pogaduchy 2.0

@mabud73 to też musisz się włączyć w akcję. Bez Ciebie będzie dużo trudniej Emotikon: Mrugający

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

Witajcie w Pogaduchach 2 Emotikon: Bardzo szczęśliwy  @Kinga  nie natarła nam uszu i dobrze wyczuliśmy moment spadania @ketrasaArtur  Emotikon: Bardzo szczęśliwy @Citi2017 , rozrosło się grono "aktywistów" i szkoda, że nie mamy podglądu na stan czytelnictwa. Reszta jest w naszych paluszkach Emotikon: Bardzo szczęśliwy Nastrój taki zrobisz, że nas do klatek oddzielnych pozamykają. Dawajcie YT dla nastroju, ale bez przesady. Co wypada od Wigilii, zostawcie na ten czas. Nie małpujcie marketów i kolęd w adwencie. Powariowali, czy co? Boją się, że do świąt byśmy wszystko przejedli i dlatego raczą nas "promocjami"? Emotikon: Język


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Pogaduchy 2.0

@Anonim mi się pogaduchy 2.0 nie bardzo podobają. Może za jakiś czas się rozkręcą i też będzie fajnie Emotikon: Mrugający

Obecnie mam jakieś takie dziwne odczucie, jakby @Kinga zabawkę zabrała małemu dziecku Emotikon: sfrustrowany

 

Kurcze, chyba marudzenie Krzysia przejąłem  Emotikon: Mrugający

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@ketrasaArtur , faktycznie "tryskasz" Emotikon: Mrugający pesymizmem. @Citi2017  wyzbył się marudzenia, a Ty się nabawiłeś. No nie, ja przy Tobie zwariuję, jak będziesz marudny Emotikon: Język Krzysiu, daj mu odtrutkę Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Pogaduchy 2.0


@ketrasaArturnapisał(-a)

@zbigniewwnapisał(-a)

Ciekawe jak szybko w tym temacie zostanie przekroczone 1000 stron?


Jak dołożymy @Citi2017 to szybko nabijemy z nim kolejny 1 k Emotikon: Bardzo szczęśliwy

 

Przy dobrej organizacji wszyscy jesteśmy w stanie nabić dziennie ponad 30 stron Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Dlatego mam ten temat z obserwowanych wywalony, bo za dużo powiadomień z tego było 😄 A ostatnio mi znowu dodało, jak mnie zacytowałeś i odpisałem. 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

No faktycznie @-brtk-  masz rację. Sporo tego jest, więc jeżeli nie interesuje kogoś, to jest wyjście w profilu. Ja wywaliłem tylko na adres mailowy. Z powiadomień wyłuskuję tylko te, które mnie interesują. Potem i tak znikają, więc sobie nic z tego nie robię Emotikon: Szczęśliwy