Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@Anonim , wiesz, jak wygląda rozmowa głodnego z sytym? Kobieta jest jak tlen, jak słońce i woda. Bez niej, wszystkie kamienie są szare. Ja bym na takim kamieniu nie usiadł Emotikon: Mrugający


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 708

Pogaduchy 2.0


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 708

Pogaduchy 2.0

Na stronach cert.oramge.pl pojawiła się informacja  o rozsyłanych SMS-ach z opcją odinstalowania po przez wejście na stronę internetową z podanego adresu w SMS-ie.

Oprogramowanie jest złośliwe, a przy próbie wejścia z urządzenia mobilnego pojawia się monit o ściągnięcie aplikacji, wymagający zgody na instalację apk z nieznanego źródła, pod warunkiem, że ktoś na swoim urządzeniu mobilnym nie wyłączył tego powiadomienia. 

Więcej info:

https://cert.orange.pl/ostrzezenia/powrot-oszustwa-na-subskrypcje

 

______________

* Wpis został tu przeniesiony z kategorii O społeczności - moderator Kinga

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

A co ty masz za bank że BLIKA trzeba aktywować?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 708

Pogaduchy 2.0

Żubrzyka Emotikon: Mrugający i już mam Blik-a Emotikon: Mrugający

Umowa była podpisywana jeszcze gdzieś około 2000 roku, więc od tamtej pory sporo się zmieniło Emotikon: Mrugający

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

Dziwne że w PKO BP to już po zestawie aktywacyjnym BLIK już od razu działa


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 708

Pogaduchy 2.0

Pewnie zależy kiedy umowę z bankiem podpisujesz. Teraz pewnie usługa jest z automatu aktywowana.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

w 2014 blika nie było 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 708

Pogaduchy 2.0

Swoje obecne konto mam jeszcze z czasów Banku Depozytowo Kredytowego w Lublinie. W tedy jeszcze były karty IKM, a za kartę bankomatową trzeba było sporo płacić, albo płatność czekami Emotikon: Mrugający. O Bliku to nawet nikt nie wiedział, że coś takiego się pojawi. Później go przejął Żubrzyk razem ze mną i tak zostałem do chwili obecnej Emotikon: Mrugający 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 708

Pogaduchy 2.0

Dzisiaj mamy nietypowe słodkie święto: Światowy Dzień NutelliZa ten czekoladowy przysmak z orzechów laskowych, czekolady, cukru i oleju niejeden dałby się pokroić. Dziś święto Nutelli, a więc bez wyrzutów sumienia możemy skonsumować cały słoik tego popularnego kremu.

 

„Nawet sprzeciwiać się życiu, dyskutować z nim, udowadniać życiu jego bezsens – nie można inaczej, tylko żyjąc.” -  Sławomir Mrożek

 

Źródło: https://www.kalbi.pl/