Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Oszustwa na OLX


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18407
  • 52633
  • 708

Oszustwa na OLX

Kiedyś z tego serwisu korzystałem. Obecnie z powodu wyłudzeń przestałem. Szkoda, że taki fajny serwis został przez oszustów i kanciarzy zniszczony.

Więcej informacji, jak na OLX można zostać oszukanym:
https://biuroprasowe.orange.pl/blog/duchota-deszcze-i-oszustwa-na-olx/

 

________________
* Przeniesione z działu O społeczności – moderator Kinga

4 ODPOW. 4

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Oszustwa na OLX

@ketrasaArtur  czytałem ten artykuł, niestety teraz oszuści szukają okazji wszędzie, grunt to być czujnym, nie można dać się zwariować bo w końcu nie wyściubimy nosa z własnego mieszkania.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18407
  • 52633
  • 708

Oszustwa na OLX

@slav72 z OLX-a dalej bym korzystał, pod warunkiem zakupu rzeczy z odbiorem własnym. Niestety najczęściej to co by mnie interesowało jest sprzedawane w lokalizacji oddalonej o de mnie o ponad 120 km. Więc szkoda czasu, kasy jak i szukania czegokolwiek w tym serwisie. 

Zanim pojawiły się nagminne oszustwa zakupiłem kilka induktorów.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 33
  • 0

Oszustwa na OLX

Zwróć proszę uwagę, że do tego wyłudzenia jest wykorzystywany komunikator głównie WhatsApp. Sam serwis daje możliwość bezpiecznych zakupów za pomocą przesyłki z OLX. Swoją drogą na stronie http://cert.orange.pl po prawej stronie w górnym rogu jest opcja "zgłoś incydent". Kilka razy już z tego korzystałem i nie minęło kilka minut od zgłoszenia jak dostawałem odpowiedź ze strona została zablokowana. Oczywiście można mówić, że to walka z wiatrakami, ale jeśli nie będziemy na to reagować to nigdy się tego nie pozbędziemy.

Anonim

Nie dotyczy

Oszustwa na OLX

@smoku  bardzo świadoma reakcja, jakby wszyscy tak postępowali, to proceder byłby marginalny, sam korzystam z OLX, ale odbieram osobiście i płacę przy odbiorze, tylko Allegro płacę za produkty, ale poprzez serwis tylko, nic poza, od początku zero problemów.