Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 39, Guru ****
  • 19973
  • 10023
  • 1022

Ostrzeżenie przed kolejnym phishingiem

https://twitter.com/CERT_OPL/status/1067115556334120962?s=19IMG_20181126_190341.jpg

Mój wpis był dla Ciebie przydatny? Proszę o głos na pomysł - kliknij tutaj Emotikon: Szczęśliwy

Zobacz więcej tematów oznaczonych etykietą:

Zespół Nasz Orange
  • 2020
  • 2566
  • 110

Ale perfidia Zaskoczony mężczyzna

Trzeba przyznać, że @ wygląda na bardzo wiarygodny (na pierwszy rzut oka).

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

0 Lubię to
Odpowiedz
Zespół Nasz Orange
  • 2020
  • 2566
  • 110

A to kolejny przykładowy mail, który trafił tym razem do @mabud73. Dzięki, że dałeś znać! Emotikon: Szczęśliwy

Istotne jest to, by nie używać tego samego hasła w innych serwisach. Ja osobiście korzystam z mnemotechniki. Więcej o niej można przeczytać w dziale z poradami na CERT Orange Polska [Czy złamanie hasła jest trudne? Jak się zabezpieczyć?].

A tutaj można sprawdzić swój mail Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Oczywiście nic nie zastąpi zdrowego rozsądku. Adres mail@3dprecisionprinting.com jest tak wiarygodny jak... jak morsy w jacuzzi ;-)

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

Poziom 33, Ekspert
  • 2413
  • 3253
  • 108

[ Edytowane ]

Emotikon: Bardzo szczęśliwy

IMG_20181221_104541.png

Dodam, że nie tylko mnie się to przydażyło. Byłem w intensywnym kontakcie z @Rosiu i tych osób było sporo. Całe szczęście linki zostały poblokowane Emotikon: Szczęśliwy

Out do odwołania...