Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange oszukuje 6m za 1zl


Poziom 3, Obserwator Przestworzy
  • 0
  • 0
  • 0

Orange oszukuje 6m za 1zl

Witam
Czy macie podobne doświadczenia?
Przeniosłem nr do Orange tel poinformowano mnie o 6 m po 1 zł natomiast przy rachunku się zdziwiłem...Reklamację odrzucono.... Mimo że do dzisiaj oferta jest dostępna i oferowana na sprzedaży telefonicznej...
Oferta 24 miesiące bez tel 6 miesięcy po 1 zł.
8 ODPOW. 8

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32315
  • 36177
  • 1366

Orange oszukuje 6m za 1zl

a co masz na fakturze? może to aktywacja lub coś poza abonamentem?

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Orange oszukuje 6m za 1zl

@Wiwik, jak pisze @Piotrekk85 warto sprawdzić co jest na fakturze.

 

Co do reklamacji, nie podajesz co kwestionowałeś i w jaki sposób to "opisałeś". Porównałbym też co zapamiętałeś z tym co jest w umowie. Generalnie, jeżeli była to oferta telefoniczna, to konsultant informował, że rozmowa jest rejestrowana, wystarczy przypomnieć datę, godzinę rozmowy, fajnie gdy nazwisko konsultanta, niech sprawdzą co było oferowane. 


Poziom 3, Obserwator Przestworzy
  • 0
  • 0
  • 0

Orange oszukuje 6m za 1zl

ZACZNĘ OD TEGO ZE ZNAM DATĘ GODZINĘ POLACZENIA.. Sam dopytalem konsultanta o te 6 miesięcy po 1 zł bo wcześniej przenosiłem nr dokładnie 5 miesięcy wcześniej i bez problemu ... Orange zarówno w pierwszej umowie która przenosiłem nie zapisało wzmianki o 6 miesiącach po 1 zł a promocja tak to nazwijmy działała...A teraz powołują się na umowę...I że rozmowa z konsultantem nic nie wnosi do sprawy... Myślę że szukają kasy wszędzie gdzie się da...

Poziom 3, Obserwator Przestworzy
  • 0
  • 0
  • 0

Orange oszukuje 6m za 1zl

A reklamację składałem na nie zgodność oferty z oferta telefoniczna.wprowadzenie mnie w błąd przez konsultanta .. Prosiłem o naprawienie szkody tak w skrócie

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32315
  • 36177
  • 1366

Orange oszukuje 6m za 1zl

Ale na tej fakturze co reklamujesz masz abonament większy niż złotówkę czy inne opłaty?

Poziom 3, Obserwator Przestworzy
  • 0
  • 0
  • 0

Orange oszukuje 6m za 1zl

Tak normalny pełny koszt a dokładnie 2 krotność bo w Orange płacisz do przodu jeden.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 29
  • 8
  • 0

Orange oszukuje 6m za 1zl

@Wiwikjeśli taryfa na firme to w regulaminie pisze jasno, 1 zł przez 6m ale umowa na 30m.
Konsultancji są bardzo niezorientowani w ofertach, wiem bo miałem przenosić teraz numer ale nie dość, że każdy mówi co innego to jak nie wiedzą to wciskają bajki.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 1
  • 0

Orange oszukuje 6m za 1zl

Jeżeli to miała być oferta dla klienta indywidualnego to w chwili obecnej są dwie promocję, które konsultanci mylą ze sobą. 

Jedna promocja to 6 miesięcy za 0 zł dla przenoszących numer, ale działa to na tej zasadzie, że MAX do 6 miesięcy mamy 0 zł. Tak naprawdę promocja polega na tym, że dopóki mamy numer tymczasowy i z niego nie korzystamy to za niego nie płacimy. Jeżeli aktywujemy sobie plan na numerze tymczasowym lub numer docelowy nam się przeniesie to promocja znika i naliczane są pełne opłaty za abonament. 

Natomiast druga promocja to promocja kuponowa i faktycznie mamy wtedy 6 miesięcy za darmo od dnia podpisania umowy, czy korzystamy z tymczasowego czy z docelowego numeru to po prostu mamy to za free.

 

A jeżeli to miało być na klienta biznesowego to nie pomogę 🙂