Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Love


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 24
  • 35
  • 0

Orange Love

Od ponad roku Orange proponuje mi usluge Love... Czy to w salonie czy przez telefon a nawet jest to opcja w moj orange dla ciebie... I za kazdym razem powtarzam: ze w tej miejscowosci ktorej mieszkam na tej ulicy nie moge miec tej uslugi bo tam nawet nie ma LTE... (fakt ze dwie ulice dalej juz jest) ale jak zwykle slysze to jeszcze sprawdze i co : no faktycznie nie moze pan miec takiej uslugi chyba ze 10 Gb internetu i jak tez TV to ze swoim talerzem... Wiec nie po co taka rozmowa musi byc za kazdym razem, wystarczy raz zanotowac sobie zeby klientowi nie proponowac tej uslugi i zachecic go jakas inna... A najlepiej w koncu zrobic to LTE. 

 

______________

* Wpis został przeniesiony z kategorii O społeczności - moderator Kinga

3 ODPOW. 3

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Love

Love można mieć w różnych wariantach. Mój wujek ma np love 4G + tv sat a net śmiga jedynie po 3G. Czasem nie ma wiele alternatyw.

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 24
  • 35
  • 0

Orange Love

https://www.orange.pl/love#love-z-tv

 

Rozumiem. Ale ja mam ta oferte proponowana caly czas

Anonim

Nie dotyczy

Orange Love

@Christos83, abyś się niepotrzebnie nie stresował, proponuję po zalogowaniu się w Mój Orange odznaczyć wszystkie zgody marketingowe. Sam zdecydujesz, która z proponowanych ofert Orange będzie dla Ciebie korzystna. Jak przewertujesz, to się przekonasz na własne oczy Emotikon: Szczęśliwy