Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange światłowód


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Orange światłowód

@Haagetna podanym przez Ciebie adresie nie możesz zlozyć zamowienia bo pod adresem nie podstawiaja sie mozliwosci techniczne.
orange swiadczy tam uslugi na sieci innego operatora. trzeba jjego pytac czemu nie zrobili przylacza.
a co Ci opowiadaja?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 0
  • 22
  • 0

Orange światłowód

@PARANOJA robiliśmy już kroki w kierunku wdrożenia tych możliwości technicznych ale nic, odpowiadają mi bez przerwy od cholernego roku to samo, że już ostatnie kroki, inni konsultanci że wysłali jakieś nic nie warte zgłoszenie, na jednego albo dwóch trafiłem którzy powiedzieli że sie nie da w ogóle, że przyjdzie technik i sprawdzi chociaż nie przychodzi nigdy

Tak jak już kilka razy wspomniałem wysłaliśmy deklarację do głównej siedziby orange na tej jaggielońskiej czy jakoś tak ale żadnego odzewu ciągle adres jest niewidoczny a konsultanci siedzą cicho i podają kolejne bezsensowne ogólnikowe odpowiedzi

 

@slav72 jak mam mieć światłowód to chciałbym mieć coś porządnego, z opinii znajomych i ludzi z internetu wynika że inea jest gorsza w swoich usługach

________________
* Scalenie wpisów + edycja – moderator Kinga


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Orange światłowód

@Haaget  nie wiem, nie mogę wypowiadać się na temat tej firmy gdyż nie miałem z nią styczności (a skoro Ty masz sprawdzone opinie na temat to ok, pamiętaj wszakże że wszystkim opiniom z neta nie można ufać), pytałeś o możliwe rozwiązania to odpowiadałem.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 0
  • 22
  • 0

Orange światłowód

@slav72 chciałbym jednak mieć pewność że jak już zacznę wszystko od początku to będę miał efekt, jeżeli zadzwonię do inei czy jak dzisiaj zadzwoniłem do t-mob to będę miał efekt

________________
* Wpis poddany edycji – moderator Kinga


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Orange światłowód

@Haaget  jezeli operator sieci (inea) nie wybuduje sieci to zaden operator ktory korzysta z ich kabli nie dostarczy Ci uslugi. Ty zglaszasz chec podlaczenia uslygi u orange  a orange do inea a inea mowi ze sorry na dzis sie nie da.
zadne deklaracje nic tu nie pomoga


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12789
  • 52629
  • 603

Orange światłowód

@Haaget  tak z ciekawości... Gdzie TM ma infrastrukturę miedzianą czy też światłowody? Samo TM... 

Usługi można świadczyć na sieci innego operatora i często ludziom się wydaje, że mają jednego operatora, a tak naprawdę mają dwóch... Tylko jednego umownego


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Orange światłowód

Bo nie wiem w końcu. Dzwoniłeś do Inei ? Sprawdzałeś na stronie Inei czy są możliwości techniczne? Co odpowiadają gdy chcesz zamówić u nich internet ? Nie musisz przecież podpisywać z nimi zaraz umowy, chodzi tylko o wiedzę czy mają te możliwości.
I teraz
Jeśli nie mają - musisz walczyć z Ineą nie z Orange. Ale walka z nimi musi być taka że chcesz neta od nich, jeśli będziesz mówił że chcesz z Orange to cię każdy "Ineowiec" oleje.
Jeśli mają możliwości to jest błąd w systemach adresowych pomiędzy Orange a Ineą, ze wskazaniem na błąd w systemie po stronie Orange i tu może być problem z dotarciem do osób które mogą to zweryfikować i poprawić. Osobiście trzeba by odwiedzić jakiś salon Orange ale własny, mają większą wiedzę gdzie ewentualnie uderzyć aby poprawić błąd w systemie.
Może też być tak że brak wolnych miejsc na spliterze, trzeba rozbudować, ale musi to zrobić Inea, która nie koniecznie może chcieć to zrobić dla Orange.

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Orange światłowód

@Haaget z tego co pamiętam po rozmowie z konsultantem w salonie, magenta świadczy usługi internetowe na światłowodzie Orange, więc powinna być możliwość podłączenia od tego operatora internetu.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12789
  • 52629
  • 603

Orange światłowód

@ketrasaArtur  dokładnie, stąd moje pytanie... Jeśli egzotyczny "operator" FTTH ma warunki to i któryś z dużych operatorów sieci ma... 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Orange światłowód


@ketrasaArturnapisał(-a)

@Haaget z tego co pamiętam po rozmowie z konsultantem w salonie, magenta świadczy usługi internetowe na światłowodzie Orange, więc powinna być możliwość podłączenia od tego operatora internetu.


Przecież ORANGE nie ma tam swojej sieci. Dziala na obcej sieci