Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange światłowód


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 0
  • 22
  • 0

Orange światłowód

Pytanie w sumie troche techniczne, przychodzę z problemem odnośnie waszej firmy orange a mianowicie od już baaardzo długiego czasu (1,5 roku) morduję się z konsultantami orange o założenie światłowodu w domu mojego taty i wyszedł z tego problem nie do rozwiązania ponieważ przez te pół roku podjąłem jakoś 30 prób załatwienia tego tematu na różne sposoby, dzwoniłem do konsultantów gdzie każdy mówi podobne rzeczy kierowane raczej systemem, wysyłaliśmy już jakiś czas temu deklarację do głównej siedziby orange, obiecali nam załatwienie tematu w kilka miesięcy a mija już półtorej roku, konsultanci obiecują, że oddzwonią natomiast jedyne co otrzymujemy to ciszę w eterze, mówili ostatnio jakoś tydzień temu że przyjdzie technik od nich na około 11-14 i nikogo nie było, teraz jesteśmy w trakcie wypełniania kolejnej bezwartościowej (naszym zdaniem) deklaracji tyle że z dopiskiem że dotyczy ona światłowodu w mieście w którym mieszkam, próbowaliśmy już chyba wszystkiego nawet 4 wizyty w salonie nic nie pomogły otrzymywaliśmy te same puste informacje co przez telefon, inaczej mówiąc macie nas kompletnie gdzieś i nie można do tego momentu nic załatwić. Co dalej ? Zrobimy cokolwiek ? (Ogólnie jeszcze dopiszę że cała sytuacja wyniknęła z powodu poprzedniej właścicielki domu która nie zgodziła się na darmowe zainstalowanie światłowodu i wykreślili nas z mapy do której po tych wysłanych deklaracjach nas przywrócili ale nie wiemy co dalej). Technik który był u nas wieki temu powiedział że z podłączeniem nie ma problemu ale jednak jest problem jak widać z papierkową robotą, to już nie jest nawet problem tylko czysta dyskryminacja klienta, nasi sąsiedzi dawno mają już podłączone kable od światłowodu a my i nasi sąsiedzi z naprzeciwka jako jedyni nie na całym osiedlu.

________________
* Przeniesione z działu O społeczności – moderator Kinga

32 ODPOW. 32

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Orange światłowód

@Haaget jeżeli tyle prób było podjętych o podłączenie światłowodu, to my jako użytkownicy niewiele pomożemy.

Proponuję napisać list tradycyjny do siedziby Orange lub jeśli infrastruktura jest z projektu POPC, to poszedłbym innego dostawcy.

Tu masz adres korespondencyjny:

Orange Polska S.A.

ul. Jagiellońska 34, 96-100 Skierniewice


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 0
  • 22
  • 0

Orange światłowód

Na ten sam adres była wysyłana deklaracja o podłączenie światłowodu którą polecił nam konsultant, jak widać po poście ZERO odpowiedzi ZERO profesjonalizmu ze strony tej firmy prościej mówiąc mają nas głęboko gdzieś.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Orange światłowód

@Haaget to zostaje poszukać innego dostawcy internetu. Jeżelj infrastruktura z projektu POPC, to można na nie zamówić usługi innego dostawcy.

Jak ktoś raz namieszał pod tym adresem  to trudno będzie odkręcić.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 0
  • 22
  • 0

Orange światłowód

@ketrasaArtur raczej przez te półtora roku o tym pomyślałem natomiast inny dostawca to neostrada której obsługa klienta jest na tak niskim poziomie że nawet nie chciało mi się już rozmawiać z konsultantami po 3 telefonach innej sieci nie ma są tylko te dwie ;-;


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Orange światłowód

@Haaget  skoro są możliwości techniczne to szukaj innego dostawcy neta, nie ma co się oglądać na jedną firmę.

PS.

Neostrada to też Orange.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Orange światłowód

@Haaget można więc jeszcze próbować z radiówką  albo internetem mobilnym.

Czy w ogóle światłowód jest doprowadzony do posesji, domu?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 0
  • 22
  • 0

Orange światłowód

@slav72 

Wiem : ) Dlatego nie próbuje

@ketrasaArtur mamy radiówkę od orange ale w porównaniu do pieniędzy jakie płacimy za to jakość jest tragiczna, jest doprowadzony gdybyśmy chcieli moglibyśmy w jeden dzień podpiąć wszystko : ) 

________________
* Scalenie wpisów – moderator Kinga

 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Orange światłowód

@Haaget  skoro światłowód jest doprowadzony do Was to tym bardziej szukajcie innego dostawcy

________________
* Wpis poddany edycji – moderator Kinga


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 0
  • 22
  • 0

Orange światłowód

@slav72 ponoć nie możemy mieć światłowodu z innej firmy ponieważ właścicielem tych kabli jest orange i nie zamierzają się nimi dzielić : ) spróbuję zadzwonię do T-M i napiszę co w sprawie się zmieniło