Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ikonka (nie)przeczytanego tematu

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Ikonka (nie)przeczytanego tematu

Na stronie głównej, przejście z Najnowsze posty na Zobacz wszystkie, wygenerowało mi dwa tematy, które niby nie przeczytałem. Jeden z nich przeczytałem, żeby pokazać ten mechanizm. Dużo wcześniej przejrzałem, a także przeczytałem aż do trzeciej strony tematy widniejące na pomarańczowo, więc sądząc po godzinach ich zamieszczenia, taka sytuacja nie powinna mieć miejsca.

błędy.PNG

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10897
  • 150

Ikonka (nie)przeczytanego tematu

OK. To wszystko jasne 🙂

 

Najprawdopodobniej tak się stało przez edycję tytułowego posta. Dodałem w nim jeszcze jedną etykietę:
informacja o edycji tytułowego postainformacja o edycji tytułowego posta

 

Niewykluczone też, że oznaczone rozwiązanie wywołało taką zmianę Emotikon: MrugającyEmotikon: Bardzo szczęśliwy.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

22 ODPOW. 22

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Ikonka (nie)przeczytanego tematu

To może być oznaka, że ktoś edytował wpis.

Anonim

Nie dotyczy

Ikonka (nie)przeczytanego tematu

@Piotrekk85, nie ma znaczenia, bo tylko w drugim temacie był edytowany jeden post przez @Anonim w odstępie dwuminutowym rano, a w pierwszym nie ma żadnego znaku. Poza tym, czytałem je wcześniej!


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Ikonka (nie)przeczytanego tematu

A czytałeś po edycji? Nie będę wskazywał kto tu często edytuje wpisy bo @mabud73 jeszcze przeczyta 😉

Anonim

Nie dotyczy

Ikonka (nie)przeczytanego tematu

@Piotrekk85, przejrzyj sam, bo są krótkie tematy i masz wszystko jak na dłoni. A teraz z innej beczki. Ten poniżej temat był czytany i najnowszy post mam na szaro, a musiał być na pewno w trzech najnowszych, więc czemu tak jest?jaryn.PNG


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Ikonka (nie)przeczytanego tematu

Ale są tam posty edytowane.

A z tym ostatnim co jest dokładniej nie tak?

Anonim

Nie dotyczy

Ikonka (nie)przeczytanego tematu

@Piotrekk85, ile widzisz edytowanych postów? Bo ja jeden tylko. A co do tego ostatniego wycinka. Ja go:

-po pierwsze, nie widziałem wśród pierwszych trzech najnowszych na stronie głównej, chociaż jestem i śledzę;

-po wtóre, na pierwszej stronie (po rozwinięciu) dopiero go ujrzałem z szarą ikonką, a każdy przeze mnie nieprzeczytany ma pomarańczową ikonkę.

Rozumiesz?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2814
  • 7024
  • 183

Ikonka (nie)przeczytanego tematu

@Anonim  Jest tak, jak pisze @Piotrekk85, użytkownicy edytują, modzi przenoszą posty do innych tematów i pomimo powiadomień nie zawsze wszystkie żarówki zgasisz. Tydzień temu miałem trochę czasu i po wszystkich tematach przeleciałem. Chyba w ponad 50 wątkach były posty nieprzeczytane, które wcześniej przeczytałem.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2814
  • 7024
  • 183

Ikonka (nie)przeczytanego tematu

@Anonim  Teraz swój post edytowałem, możesz sprawdzić. Jednak, jak widzę Wy jesteście tu cały czas, dlatego klikając w powiadomienia powinniście być na bieżąco. Ja niestety tylko okazjonalnie spamuję tutaj...

Anonim

Nie dotyczy

Ikonka (nie)przeczytanego tematu

@Katani1, ale jak modzi robią edycję, to jest to oznaczone, a to są dzisiejsze tematy, czyli nie przenoszone z innych dni. Z sytuacją przenoszenia na dalsze strony też się spotkałem. Ostatnio sporo ich było z grami i pingami, w związku z nimi. Też "przerabiałem" te akcje modów i tam daję głowę, że po paru dniach znalazłoby się jeszcze z kilka zapalonych ikonek. Ta konkretna sytuacja dotyczy pierwszej strony, a codzienny przegląd przewijam do piątej, czasem do czwartej strony, więc o pomyłce nie mogę powiedzieć.