Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

F1


Zespół Nasz Orange
  • 2906
  • 10831
  • 64

F1

Cześć 👋 Jak tam społeczności? Kibicujecie Robertowi? Będziecie oglądać? Jutro zaczynają się kwalifikacje do GP Australii o 6:55. Wyścig w niedzielę o 6:05. Nieco więcej możecie przeczytać na blogu: https://biuroprasowe.orange.pl/blog/nowy-sezon-formula-1-w-eleven-sports-wielki-powrot-roberta-kubic...

 

F1 można oglądać na kanale Eleven Sports 1. W Orange na kanale 120 w HD, na 119 w 4K.

12 ODPOW. 12
Anonim

Nie dotyczy

F1

Kibicuję Robertowi, ciekawe jak będzie punktować w tym sezonie i jak bolidy się będą sprawować @Wojciech 😉


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1025
  • 6

F1

Będzie wielka lipa, szkoda było pompować tych 100 mln złotych od Orlenu. Lepej byłoby je zainwestować w bezpieczeństwo energetyczne czy odnawialne źródła energi a nie w "Trabanta", choć obrażam teraz te auta bo się wcale nie psuły. Cała ta stjnia Roberta K to wielka wydmuszka finansowa - jest bo jest, by produkowała miliony ktróre ida na konta właścicieli tej stajni.  

Anonim

Nie dotyczy

F1

Statystyki z netu, nie korzystne dla Roberta Kubicy, plasują go od 14 do 18 miejsca w klasyfikacji, oby przynajmniej w pierwszej 10 się znalazł na koniec sezonu, tego mu życzę, ale życzenia chyba nie wystarczą, stajnia nie jest rewelacyjna i jej bolidy.


Zespół Nasz Orange
  • 2906
  • 10831
  • 64

F1

Kolega mi mówił, że nawet części zamiennych nie mają Zakłopotany robot Nie sprawdzałem czy to prawda, gdyż jeszcze bardziej by mnie to podłamało.

Kubica ostatni... Jest cienko. Zobaczymy co jutro.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

F1

Niestety to prawda, oglądałem kwalifikacje i była tam o tym mowa. Coś nawet Kubicy na treningu odpadło i nie mieli części zamiennej.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

F1

Ja poczekam na wyścigi o normalnej porze. A rano będę 😴😴😴

Zespół Nasz Orange
  • 2906
  • 10831
  • 64

F1

Ja mam nadzieję że coś rano zobaczę, ale budzika nie ustawiam. Trzeba się wykurować.

 

Pojawiła się informacja, że w TVP Sport też będzie można oglądać wszystkie wyścigi tego sezonu. Źródło: https://sport.tvp.pl/41761883/formula-1-tvp-sport-robert-kubica-williams-transmisja

 

Kibice wyjątkowy sezon Polaka będą mogli oglądać w Telewizji Polskiej. Wszystkie wyścigi będą transmitowane od 45. minuty w TVP Sport, na stronie TVPSPORT.PL i w aplikacji mobilnej. Dlaczego od 45. minuty? Tylko na takich warunkach TVP mogło nabyć prawa do pokazywania wyścigów Formuły 1. 

Niedzielne Grand Prix poprzedzi studio, które rozpocznie się już o godzinie 6:00. Gośćmi będą Jakub Przygoński i Michał Owczarek, a poprowadzi je Maciej Kurzajewski. Rywalizację na torze skomentują Maciej Iwański i Sławomir Kwiatkowski.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

F1

Kubica to się nadaje do reklamy Lotosu tylko.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

F1

Ja tak nie uważam, moim zdaniem 90% sukcesu w F1 to samochód, nie kierowca, a Kubica jest ok.