Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy ten numer 519xxxxxx jest powiązany z Orange?


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Czy ten numer 519xxxxxx jest powiązany z Orange?

Witam. Czy ten numer 519xxxxxx jest powiązany z Orange. Dzwonią w imieniu Orange i przedstawiają oferty. Jeżeli to jacyś oszuści, czy też wyłudzacze danych. to gdzie mam to zgłosić dla Orange?

 

______________

* Numer został ukryty zgodnie z netykietą dodatkowo temat przeniesiono do odpowiedniego działu - moderator Kinga

13 ODPOW. 13
Anonim

Nie dotyczy

Czy ten numer 519xxxxxx jest powiązany z Orange?

@rony87  zignoruj ten numer, nie jest od Operatora (Orange), można nałożyć filtra na takie numery, są aplikacje w sklepie Google Play 😉


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Czy ten numer 519xxxxxx jest powiązany z Orange?

@rony87  Nr możesz zweryfikować i w razie czego zgłosić na infolinii 510100100 lub w salonie najbliższym Orange


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Czy ten numer 519xxxxxx jest powiązany z Orange?

Możliwe, ale ma sporo negatywnych opinii. Być może jakiś dział promocji, lub firma handlowa współpracująca z OPL lub też podszywają się pod operatora.... zablokować


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Czy ten numer 519xxxxxx jest powiązany z Orange?

Nie jest to numer z puli numerów wewnętrznych. Może należeć do przedstawiciela handlowego lub zewnętrznej telesprzedaży ale tego nie sprawdzisz.

Osoba dzwoniąca powinna Ci podać imię i nazwisko. Jej tożsamość możesz sprawdzić na infolinii sprzedażowej 801234567.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Czy ten numer 519xxxxxx jest powiązany z Orange?


@rony87napisał(-a)

Witam. Czy ten numer jest powiązany z Orange. Dzwonią w imieniu Orange i przedstawiają oferty. Jeżeli to jacyś oszuści, czy też wyłudzacze danych. to gdzie mam to zgłosić dla Orange?


To telemarketing @rony87  - dodaj do czarnej listy i zablokuj, a jeśli chcesz sprawdzić numer wpisz w gogle czyj numer 519xxxxxxxx itd...

Anonim

Nie dotyczy

Czy ten numer 519xxxxxx jest powiązany z Orange?


@Piotrekk85napisał(-a)
Nie jest to numer z puli numerów wewnętrznych. Może należeć do przedstawiciela handlowego lub zewnętrznej telesprzedaży ale tego nie sprawdzisz.

Osoba dzwoniąca powinna Ci podać imię i nazwisko. Jej tożsamość możesz sprawdzić na infolinii sprzedażowej 801234567.

To zależy na kogo trafisz. Powie Ci, że obecnie rozmawiacie ze sobą z Wrocławia i co zrobisz? Ja tak miałem, więc zablokowałem.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Czy ten numer 519xxxxxx jest powiązany z Orange?

@rony87  jest to firma sprzedająca usługi ORANGE. Jest z Wrocławia i dodam jeszcze że nic specjalnego nie uzyska się od nich poza standardową oferta 😜


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Czy ten numer 519xxxxxx jest powiązany z Orange?

Do mnie też dzisiaj zadzwonili z tego numeru. Znali oczywiście nazwisko i usługi z jakich korzystam w Orange. Zaproponowali przedłużenie umowy + telewizor za zł + telefon + parę kanałów telewizji ekstra (?!), ot świąteczna promocja. A że nie byłem zainteresowany to grzecznie się pożegnaliśmy...


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Czy ten numer 519xxxxxx jest powiązany z Orange?

@bluesmanniak  Co do kanałów to pewnie chodziło o pakiet Start+ który jest za 0zl przez 12miesiecy.