Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Alert RCB

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Alert RCB

@Anonim , przez brak alertu na dzisiejszą noc, od 2:15 nie śpimy Emotikon: Język Jest gorzej, aniżeli po alertach na poprzednią noc. Brak prądu i bezsenność (stres) zrobiły swoje. A wiesz co jest najśmieszniejsze? Strona RCB to piękna bajka w porównaniu z rzeczywistością z ich podstron z PCZK na powiat. Gościu mi z tego sztabu powiedział, że nie jest tak różowo. RCB ma tylko komunikat na ich stronie dla dolnośląskich powiatów. Piękna bajka na bezsenność.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Alert RCB


@Piotrekk85napisał(-a)
Ale to działa - ale znów dla wybranych powiatów i województw. https://rcb.gov.pl/alert-rcb-uwaga-na-bardzo-silny-wiatr/

Dlaczego "ale"? Przecież to powinno działać właśnie dla wybranych powiatów 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Alert RCB


@Anonimnapisał(-a)

@Anonim , przez brak alertu na dzisiejszą noc, od 2:15 nie śpimy Emotikon: Język Jest gorzej, aniżeli po alertach na poprzednią noc. Brak prądu i bezsenność (stres) zrobiły swoje. A wiesz co jest najśmieszniejsze? Strona RCB to piękna bajka w porównaniu z rzeczywistością z ich podstron z PCZK na powiat. Gościu mi z tego sztabu powiedział, że nie jest tak różowo. RCB ma tylko komunikat na ich stronie dla dolnośląskich powiatów. Piękna bajka na bezsenność.


Fakt było grożnie, koło 2 w nocy piekielnie wiało i błyskało, mnie obudziło niestety, brama sąsiada się otwarła wjazdowa na plac,Trzaskała mocno, trochę naśmieciło mi na placu, ale szkód nie ma, co dziwne Alertu RCB nie było.

Anonim

Nie dotyczy

Alert RCB


@bluesmanniaknapisał(-a)

@Piotrekk85napisał(-a)
Ale to działa - ale znów dla wybranych powiatów i województw. https://rcb.gov.pl/alert-rcb-uwaga-na-bardzo-silny-wiatr/

Dlaczego "ale"? Przecież to powinno działać właśnie dla wybranych powiatów 🙂


No właśnie @bluesmanniak . Z tym ale to przesadził deczko. Ale nie zadziałało, gdzie najwięcej szkód było Emotikon: Język Można z tych komunikatów się śmiać, bo to, co było przysłowiową musztardą po obiedzie, dopiero doniesienia medialne dzisiaj potwierdzają, jak działa system od góry do dołu. W czasie naporu wiatru przekonałem się o tym osobiście, bo by zabić stres i bezsenność, wykonałem z ich strony RCB (a właściwie podstron) kilka telefonów. Pięknie to wygląda tylko od strony projektowej, natomiast w realu totalna klapa. Nawet miejscowe straże zostały wezwane do usuwania skutków, kiedy się ludzie ocknęli z twardych snów i co niektórzy musieli jak codzień, wyruszyć do swojej codzienności. A to było w okolicach godz. 8:00 dzisiaj...już po moim "przeglądzie" własnego otoczenia. System powiadomień jest fatalnej jakości, mimo tu i ówdzie wykonywanych próbnych ćwiczeń. To szary obywatel ma "gryźć" trawę, by było bezpieczniej?

2019-03-11.png

Ja stąpam po Śląsku...też, ale oddalonym znacznie od ostrzeżeń, gdzie było relatywnie szkód mniej, niż w bardziej potrzebującej alertów, w części innych zakątków Emotikon: Język


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

Alert RCB

Podzielam Twoje zdanie, @Anonim . W moje części Polski też bardzo mocno wiało przez ostatnie kilka dni i dziś - a ostrzeżenia w telefonach nie otrzymaliśmy żadnego.

 

Ela

Anonim

Nie dotyczy

Alert RCB

@Ela12  się nam zapodziała po alertach RCB Emotikon: Smutny A ja przed chwilą dostałem smsa, że u nas może być "dyskoteka" z dodatkami.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Alert RCB


@Anonimnapisał(-a)

@Ela12  się nam zapodziała po alertach RCB Emotikon: Smutny A ja przed chwilą dostałem smsa, że u nas może być "dyskoteka" z dodatkami.


No właśnie przed chwilką pomyślałam o @Ela12 - Ela gdzieżeś Ty ?

Alert przyszedł też do mnie, ale nas ulewy i burze ominęły, ciut pokapało, dwa razy zagrzmiało i powiało w stronę Katowic.

Anonim

Nie dotyczy

Alert RCB

@wscieklaewka , w mediach "trąbili", że poszło na Bytom do @Anonim . W moim rejonie czarne chmury okrążały te okolice i trochę poburczało. Jednakże na Śląsku ten alert miejscami się sprawdził. @Ela12  w maju pewnie się zakochała i słuch zaginął o dziewczynie Emotikon: Smutny

Anonim

Nie dotyczy

Alert RCB

@Anonim  alert przyszedł, burza była po południu, noc jaka była nie wiem, mocno spałem, ale z rana plac na posesji tak jak był z wieczora, więc nawałnicy żadnej nie było 😉

Anonim

Nie dotyczy

Alert RCB

@Anonim , chyba że pokazywali z innej dzielnicy (Karb itp.), albo stare filmy?