Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Oszustwo na subskrypcję

Ciekawy jestem ile osob mimo wszystko pobiera takie aplikacje pochodzace z dziwnych zrodel. Osoby takie nie zachowuja czujnosci i daja sie nabrac na takie wlasnie sztuczki. A pomyslowosc ludzka i chec zarobku poprzez oszustwa i podszywanie sie pod cos lub kogos sa nieograniczone. 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Pogaduchy 2.0

Myślę, że jak ktoś ma zablokowane to tak zostawi. Gorzej że jak kiedyś się zezwoliło na instalki spoza sklepu, to potem zapomniało się tego odwołać.

 

______________

* Wpis został tu przeniesiony z kategorii O społeczności - moderator Kinga


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Pogaduchy 2.0

Na blogu został zamieszczony temat o zaginionych osobach. Orange jako partner jest wspierającym partnerem technologicznym.

Fajnie, że zaginione osoby udaje się odnaleźć, a do tego przyczynia się telefon kontaktowy: 116 000 pod którym można również uzyskać porady.

 

Więcej info na stronie:

https://biuroprasowe.orange.pl/blog/116-000-telefon-w-sprawie-zaginionego-dziecka/

oraz

http://www.zaginieni.pl/

 

______________

* Wpis został tu przeniesiony z kategorii O społeczności - moderator Kinga

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Pogaduchy 2.0

Fakt  ze takie osoby udaje sie odnalezc jest super, ale nie moge sobie wyobrazic tego co czuja bliscy osoby z ktora nagle urywa sie wszelki kontakt. Masakra. Oby jak najmniej takich przypadkow. 

 

______________

* Wpis został tu przeniesiony z kategorii O społeczności - moderator Kinga

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@ketrasaArtur , zauważyłeś? Wyższa siła do kosza wywaliła. Nie wolno promować tego typu szczęścia. Od dzisiaj tylko hip, hip, hurrra jest akceptowane. Ucz się!

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

Pamiętam jak dziś, kiedyś człowiek potrafił się tak zajadać tym słodkim kremikiem, że na raz pół słoika weszło. Ale z czasem, jak załapałem skład (olej palmowy ;[) i ile to ma w sobie cukru; uderzyłem się w pierś i odpuściłem 😄 W dodatku czuć w smaku, że i... smak się pogorszył 😐 


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8389
  • 53

Pogaduchy 2.0


@Anonim napisał(-a)

@ketrasaArtur , zauważyłeś? Wyższa siła do kosza wywaliła. Nie wolno promować tego typu szczęścia. Od dzisiaj tylko hip, hip, hurrra jest akceptowane. Ucz się!


2.6 -> link

Użytkownik-osoba fizyczna korzystająca z Serwisu za pośrednictwem sieci Internet, która dokona uprzedniej rejestracji oraz logowania za pośrednictwem portalu www.orange.pl. oraz zaakceptuje warunki Regulaminu,przy czym warunkiem rejestracji jest ukończenie 13 roku życia (w przypadku nieukończenia przez Użytkownika 18 roku życia wymagana jest pisemna zgoda jego przedstawiciela ustawowego, opiekuna lub kuratora).


§ 1, 4 -> link

W grze Lotto oraz w grze Plus mogą brać udział wyłącznie osoby, które ukończyły 18 lat.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0


@Anonimnapisał(-a)

Pamiętam jak dziś, kiedyś człowiek potrafił się tak zajadać tym słodkim kremikiem, że na raz pół słoika weszło. Ale z czasem, jak załapałem skład (olej palmowy ;[) i ile to ma w sobie cukru; uderzyłem się w pierś i odpuściłem 😄 W dodatku czuć w smaku, że i... smak się pogorszył 😐 


@Anonim , a słoik? Pamiętasz słynny kabaret z pytaniem o psa? Emotikon: Mrugający

@Bartłomiej , cofnąłem się kilkadziesiąt stron wstecz...promocja do usunięcia. Pisałem w priv @Wojciech owi.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@Anonim Szczerze mówiąc to nie za bardzo, bo kabaretów nie oglądam 😉 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0


@Anonimnapisał(-a)

@Anonim Szczerze mówiąc to nie za bardzo, bo kabaretów nie oglądam 😉 


@Anonim , dobry kabaret, to jak świeży powiew...rozsadza nadęte charakterki od środka, że z nich się nabijają kabareciarzeEmotikon: Mrugający