Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

zmiana numeru przypisanego do konta Nasz Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 42
  • 57
  • 0

zmiana numeru przypisanego do konta Nasz Orange

Witam , nie wiem czy temat był wałkowany. Mianowicie czy można zmienić numer telefonu, aby móc się logować na swoim już istniejącym koncie Nasz Orange? W końcu mam scalone trzy numery na stronie Orange- ale jak chcę się zalogować z innego numeru to system ''widzi'' mnie jako nowego użytkownika. Czy da się to jakoś zmienić w ustawieniach? czy niestety trzeba się pożegnać (niejako wbrew swojej woli) z obecnym kontem, które obecnie u Was utworzyłem i się tutaj udzielam od czasu do czasu. Czy jest to nieuniknione ,czy dopiero jakiś moderator może mieć takie uprawnienia ,aby mi to zmienić. Trochę szkoda by mi było rezygnować z tego konta, ale w ostateczności jak będzie taki mus to nic nie poradzę i utworzę nowe konto.- zaraz również uprzedzę ,że nie jest moim celem robić kilkanaście kont i robić trolling tylko mój obecny numer za niedługo wygaśnie , który jest przypisany do tego konta i już mi na nim nie zależy, dlatego chciałbym wprowadzić ''świeży'' numer.  

EDIT-prośba do modów ,aby wrzucić w razie czego mój post do odpowiedniego działu.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

zmiana numeru przypisanego do konta Nasz Orange

3 ODPOW. 3

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

zmiana numeru przypisanego do konta Nasz Orange

@Piotrek czasem robi cuda.

Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 182
  • 1069
  • 27

zmiana numeru przypisanego do konta Nasz Orange

@Piotrekk85 dziękuję za czujność 🙂

@OrangeFanboy już piszę do Ciebie prywatną wiadomość, sprawdzę czy coś mogę poradzić.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 42
  • 57
  • 0

zmiana numeru przypisanego do konta Nasz Orange

Dziękuję Panowie, >Piotrekk85<  za oświecenie mnie (i być może innych w przyszłości)

Dziękuję również   >Piotrek<  za kontakt, oraz załatwienie pozytywnie mojej sprawy.