Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zatrzymane chwile


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Zatrzymane chwile

Co Ty nie powiesz @Anonim Emotikon: Wściekły

Lupę też mam, i przyglądałam się dobrze profilowi Agnieszki - ale nie zauważyłam cobym się pomyliła ( no chyba że moja lupa za słaba jest Emotikon: Język a mopa to ja mam raczej chyba czystego 🙂 przynajmniej tak mi się wydaje, a może źle widzę 😉 he he Emotikon: Język

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile


@wscieklaewkanapisał(-a)

Co Ty nie powiesz @Anonim Emotikon: Wściekły

Lupę też mam, i przyglądałam się dobrze profilowi Agnieszki - ale nie zauważyłam cobym się pomyliła ( no chyba że moja lupa za słaba jest Emotikon: Język a mopa to ja mam raczej chyba czystego 🙂 przynajmniej tak mi się wydaje, a może źle widzę 😉 he he Emotikon: Język


@wscieklaewka , ile pomarańczowego! A Ty nie widzisz? @Bartek_Orange  i @Agnieszka_MO 

Ewcia.PNG

Już przebierają nóżkami, a @Wiktor  gdzieś "łazi" po innych wątkach, zamiast wyciągnąć tubę na wierzchEmotikon: Mrugający


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 97
  • 301
  • 0

Zatrzymane chwile

O proszę, drugi Guru na NO,

Misiek-Guru.JPG

 

a gdzie owacje?

 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zatrzymane chwile

Gratki @Misiek62 🙂

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Zatrzymane chwile

Gratuluje@Misiek62 😀


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Zatrzymane chwile

Dzięki


Zespół Nasz Orange
  • 2906
  • 10831
  • 64

Zatrzymane chwile

Gratulacje!

 

  👏👇👇👇👇👇👇👇👏

👉 Poziom 36, Guru * 👈
   👏👆👆👆👆👆👆👆👏
 

Zespół Nasz Orange
  • 1130
  • 8324
  • 23

Zatrzymane chwile

Przyłączam się do gratulacji 🙂
@Misiek62 Twoja aktywność, zaangażowanie i wiedza zdecydowanie zasługują na miano Guru 🙂
Dziękuję Ci, że pomagasz innym i tworzysz przyjazną atmosferę w naszej pomarańczowej Społeczności Serce


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Zatrzymane chwile

@Misiek62  Również gratuluję 🎊 

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

@Misiek62 , odtąd będę chodził do Ciebie na lekcje medytacji moja ikono od zarania, czyli moich pierwszych kroczków na forum NO Emotikon: Bardzo szczęśliwy  Serdecznie Ci gratuluję z całego serca, bo zasłużyłeś sobie swoją postawą na to zaszczytne miano Serce Emotikon: Bardzo szczęśliwy