Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Założenie nowego tematu i kontakt z konsultantem orange - czowiekiem a nie maszyna!?


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 4
  • 0

Założenie nowego tematu i kontakt z konsultantem orange - czowiekiem a nie maszyna!?

 

 

Jak tu mozna skontaktowac sie z konsultantem? Bo na infolini odbijam sie jak od sciany od elektronicznej sekretarki?

 

Dodatkowo - jak tu sie zaklada nowe tematy?

 

 

Jezeli chodzi o uzytecznosc tej strony - to nie widzialam gorszej w calym swoim zyciu. Usability lezy i kwiczy. Bron boze nie rozwiazujmy problemow klienta, niech inni uzytkownicy albo maszyna robi to za nas, a nas nic nie interesuje... Plac i placz...

8 ODPOW. 8
Anonim

Nie dotyczy

kontakt z konsultantem orange - czowiekiem a nie maszyna!?

Trzeba cierpliwie czekać i postępować zgodnie ze wskazówkami. Czasem można czekać i 20 minut 😜 Ja tak miałem, ale......... 😜

Anonim

Nie dotyczy

kontakt z konsultantem orange - czowiekiem a nie maszyna!?

Masz konto na Mój Orange???


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 4
  • 0

kontakt z konsultantem orange - czowiekiem a nie maszyna!?

czesc, konto zostalo zaloznoe na orange.pl - nasz.orange.pl to podstrona (forum) orange.pl wiec rozumiem ze konto jest identyczne?

Anonim

Nie dotyczy

kontakt z konsultantem orange - czowiekiem a nie maszyna!?

Tak, ściągnij sobie aplikację Mój Orange na telefon, zaloguj się do niej pełnymi danymi i dzwoń za darmo do BOK.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 4
  • 0

kontakt z konsultantem orange - czowiekiem a nie maszyna!?

A bez tej aplikacji nic nie zrobie? Bo ona mi w niczym nie pomoze poza dzwonieniem w kolko na infolinie za darmo.... Jak tu sie zaklada tematy?

 

 

Do admina: jak tylko uzyskam odpowiedzi mozna skasowac caly ten oftopic, autora tematu przepraszam i prosze o wyrozumialosc. Pierwszy raz sie spotykam z tym aby na forum nie mozna bylo zalozyc tematu, a na infolini uzyskac odpowiedzi, lub dodzwonic sie do "ludzia".

 

 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

kontakt z konsultantem orange - czowiekiem a nie maszyna!?

@kokosiag,

nowy temat zakładasz w konkretnej kategorii.

Wybierasz tą odpowiednią przykładowo - Abonament

kategorie.png

klikasz i po zładowaniu strony na górze masz pomarańczowy przycisk - nowy temat

nowy.png

Szczęśliwy mężczyzna

PS Zamiast kasować offtop zrobiłem z niego nowy temat. Bardzo szczęśliwy robot


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 4
  • 0

kontakt z konsultantem orange - czowiekiem a nie maszyna!?

dzieki, rozumiem ale jest to totalnie nieintuicyjne. Jak za pomoca tej magicznej aplikacji 'moj orange' dzwonic za free do infolinii orange (bo dzwonienie po 10 razy troche nadwyreza moj budzet)?


Pracuję w Orange
  • 35
  • 24
  • 3

kontakt z konsultantem orange - czowiekiem a nie maszyna!?


kokosiag napisał(-a):

dzieki, rozumiem ale jest to totalnie nieintuicyjne. Jak za pomoca tej magicznej aplikacji 'moj orange' dzwonic za free do infolinii orange (bo dzwonienie po 10 razy troche nadwyreza moj budzet)?


Musisz byc zalogowana do uslug mobile, miec połaczenie z internetem, w prawym dolnym rogu jest ikonka klikasz, a nastepnie POŁĄCZ Z DORADCA