Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Usunięcie konta z Nasz Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Usunięcie konta z Nasz Orange

Przed chwilą wykonałem test: konto się usunęło na innym nicku. Nie wiem w czym u Ciebie problem?

Anonim

Nie dotyczy

Usunięcie konta z Nasz Orange

@Piotrekk85Nie do końca bo za każdym razem podaje ten sam login i hasło gdzie mogę wpisać tą samą nazwę vdsl2 piszę o koncie Nasz Orange

Przechwytywanie.PNG


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Usunięcie konta z Nasz Orange

Bo jak usuwasz konto, to nazwa jest wolna.

Anonim

Nie dotyczy

Usunięcie konta z Nasz Orange

Miałem vdsl2 i ponownie wpisuje to samą vdsl2

Przechwytywanie.PNG


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Usunięcie konta z Nasz Orange

To jest okienko by potwierdzić zamknięcie konta. Ktoś złośliwy może przejąć nazwę. Ale rób co chcesz...


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Usunięcie konta z Nasz Orange

Ojoj, co tu się...? 😉 Do Pogaduch powinny trafiać tylko luźne tematy, które nie pasują do żadnego innego działu. Ten temat świetnie pasuje do "O społeczności", więc przeniosłem i przy okazji potwierdzam, że nazwa użytkownika sama z siebie nie jest blokowana po usunięciu konta.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Usunięcie konta z Nasz Orange

Na przykładzie Pablo_ck widać było, że traci się dorobek...

Anonim

Nie dotyczy

Usunięcie konta z Nasz Orange

My tu gadu-gadu o kontach, więc niech nasza narodowa duma poszczyci się kolejnym medalem na koncie. Tylko o włos, "długości" 3,3 pkt. wart sreberka, bój toczył się do końca. Nic się nie stało...mamy medal!!!Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Janusz, nie porzucaj rywalizacji i walcz, jak skoczkowieEmotikon: Szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Usunięcie konta z Nasz Orange

@AnonimMoże kiedyś powrócę na to forum teraz mam lepszą rozrywkę bardziej dochodowa niż siedzenie i pisanie o tym samym. Jak wiadomo, już nie jestem, abonentem w tej sieci wiec dostęp do sprzętu mam tylko u swoich klientów wiec Ciężko będzie odpowiadać w kilka minut. Będę od czasu do czasu zaglądał czy są zmiany w działaniu całego forum. Jak wiadomo, coś zgłaszamy, jakiś problem to poprawa jest, na chwile. Jak napisałem, że nie możliwości usunięcia konta z Nasz Orange tylko jest, zawieszenie to są, dwie różne rzeczy a podając, login i hasło to samo co miałem mogę, odwiesić konto bez osiągnięć może ty mnie zrozumiesz, co napisałem.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Usunięcie konta z Nasz Orange

Vdsl2, może każdy zająć Ci nick po usunięciu konta. Naprawdę ktoś ma to zrobić?