Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Użytkownicy online - licznik czasu

Anonim

Nie dotyczy

Użytkownicy online - licznik czasu

► Wątek został wyodrębniony z tematu Problem z wyświetlaniem avatara - Moderator Wiktor ◄

 

@PiotrekCoś jest nie tak z licznikiem czasu cały czas szukam odpowiem a czasy te same.

1.PNG Edit Caly czas jestem zalogowany od momentu tu napisania i jest teraz tak 

1.PNG

8 ODPOW. 8

Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 182
  • 1069
  • 27

Użytkownicy online - licznik czasu

@Anonim a my się ostatnio razem z @PawelW i @Artur zastanawialiśmy, który z tych avatarów nam jeszcze bruzdzi i nie mogliśmy dojść 😉 Wygląda na to, że to ten niewinny "kotek". Dziękuję za podesłanie przykładów, podziałamy i naprawimy. Jesteśmy już bardzo blisko udostępnienia nowych avatarów i dla wszystkich nowych będzie ok.

 

Podpowiedz proszę jeszcze o co chodzi z czasem online? Jest źle liczony, nie jest liczony to pierwsze zgłoszenie w tym temacie i chce się upewnić, że dobrze zrozumiałem w czym rzecz.

 

 

Anonim

Nie dotyczy

Użytkownicy online - licznik czasu

@Piotrek, aż się wystraszyłem, że po moim wczorajszym, skutecznym polowaniu na nornice, ja będę  następnym, w kolejce do "znieczulenia". Emotikon: Mrugający Jestem na tej krótkiej liście "niewinnych kotków"?


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 182
  • 1069
  • 27

Użytkownicy online - licznik czasu

@Anonim to raczej chodzi o to, żeby ten kotek mruczał głośniej niż przycięcie pazurów 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Użytkownicy online - licznik czasu


Piotrek napisał(-a):

@burebusek to raczej chodzi o to, żeby ten kotek mruczał głośniej niż przycięcie pazurów 🙂


@Piotrek, nie wiem, co lepsze jest w naturze kotkaEmotikon: Mrugający Nigdy nie przycinałem, ale Wy macie tę mocEmotikon: Język Mój pies, gdyby mógł się pochwalić, też by potwierdził kto na jego terytorium jest panem. Więc raczej skłaniam się ku temu, że głaskanie jest milsze, niż przycinanie, czy zagryzanieEmotikon: Mrugający Mruczando, to kwintesencja pierwszego, z trzech wymienionych odruchówEmotikon: Szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Użytkownicy online - licznik czasu

@PiotrekTeraz mnie nie ma liście? Pokaż wszystkich 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Użytkownicy online - licznik czasu

U mnie jesteś, tylko na ostatniej stronie:

Vdsl.png

Szczęśliwy mężczyzna

Anonim

Nie dotyczy

Użytkownicy online - licznik czasu

@MikołajTo wiem że teraz jestemEmotikon: Szczęśliwy


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Użytkownicy online - licznik czasu

@Anonim Skoro jesteś to, bardzo dobrze, może w taki razie to był chwilowy problem z podczytaniem danych. Robot pokazuje język