Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Tematy na forum - jeden zbiorczy temat, czy jeden probem to jeden wątek?

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 8
  • 0

Brak Internetu - czerwona dioda przy @

@Anonim przepraszam bardzo, że zaburzyłem Twój spokój ducha. Zrobiłem to co uważałem za słuszne,  w tamtym poście napisane jest, że dziękuję za wszelką pomoc, a mój problem Orange naprawiło usuwając usterkę po ich stronie. Raczej nikt z nas nie dowie się co było dokładną przyczyną tej awarii. Tak na zakończenie napiszę, że problem był poważniejszy bo nawet na lokalnym spotted ktoś zapytał czy u innych mieszkańców działa Orange i kilka osób skomentowało, że nie mogą korzystać z Internetu. W przyszłości już nie oznaczę w taki sposób rozwiązania (Mam nadzieję, że nie będę musiał ponownie zakładać jakiegokolwiek tematu związanego z niedziałającym internetem, bo dzisiaj zostałem zmuszony do tego przez ustawowo dzień wolny od pracy i przekierowania mnie przez bota BOKu) Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję Wam za wszelką pomoc.


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10832
  • 64

Tematy na forum - jeden zbiorczy temat, czy jeden probem to jeden wątek?

@Piotrekk85, tutaj większość wytłumaczył. W temacie oryginalnym (czyli "Brak Internetu - czerwona dioda przy @") raczej ciężko o jeden temat, który pomoże. Tam przyczyną była awaria masowa, u innej osoby będzie co innego.

 

Wspomniany przykład CoD też nie jest dobry. Jedna osoba ma PS4, druga Xboxa, a trzeci PC. Dlatego zrobiliśmy tagi odpowiednie. Dodatkowo jak się przyjrzeć tym tematom, to każdy napisał nazwę tej gry inaczej. Przez to w wyszukiwarkach łatwiej trafić na rozwiązanie (jeżeli takowe jest). Dlatego raczej staramy się żeby to był jeden temat = jeden wątek. Tak jest rzeczywiście lepiej, niż jeden wielki wątek, gdzie ciężko znaleźć rozwiązanie. Tematów jak widać nie zamykamy, ale to sami użytkownicy wolą założyć nowy i doprecyzować swój problem, gdyż każdy może okazać się inny.

Anonim

Nie dotyczy

Tematy na forum - jeden zbiorczy temat, czy jeden probem to jeden wątek?

@Wojciech  najgorzej jest przy tasiemcowych tematach, nawet jak jest rozwiązanie, to czasem kilka dodatkowych odpowiedzi > zamyka temat, żeby wyciągnąć z tego poradę > trzeba przeczytać wszystko,

jedno rozwiązanie więc czasem nie pomaga w temacie.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

Tematy na forum - jeden zbiorczy temat, czy jeden probem to jeden wątek?

I tu mi @Anonim podsunąłeś pomysł. Może warto dodać jako rozwiązanie tematu nie jedną, ale dwa lub trzy posty, ponumerowane wg kolejności. Uważam, że znacznie ułatwiło by to wyszukiwanie odpowiedniego rozwiązania.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Tematy na forum - jeden zbiorczy temat, czy jeden probem to jeden wątek?

To wymaga dużych zmian od zaplecza.

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

Tematy na forum - jeden zbiorczy temat, czy jeden probem to jeden wątek?

Jeżeli zmiany miały by być na lepsze i ułatwiać rozwiązania, to czemu by nie spróbować??

Zdaję sobie sprawę, że to nie łatwe rozwiązanie, ale uważam za słuszne, no i niestety wymagające sporych zmian.

Anonim

Nie dotyczy

Tematy na forum - jeden zbiorczy temat, czy jeden probem to jeden wątek?

@ketrasaArtur  niestety "Rozwiązanie" może być tylko jedno w "Temacie", systemu nie przeskoczysz/ zmienisz, ale można by dodać > zakładka [Pomocny post], kiedyś to poruszyłem, ale nie ma zainteresowania, takim przyciskiem, rozwiązania są najważniejsze, są pozycjonowane w Google, można powiedzieć koniec i kropka 😉


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

Tematy na forum - jeden zbiorczy temat, czy jeden probem to jeden wątek?

No właśnie. To by było niezłe. Tylko do głosowania musieli by się zaangażować osoby, które znają forum. Nowi użytkownicy nie zrozumieli by idei takiego [Pomocnego posta] puki by nie był wprowadzony.

Wiem, że pałam zapałem i że to dużo roboty w przebudowie systemy forum, może jednak warto spróbować.

Forum przecież też powstało przez pracę ludzi dla ludzi Emotikon: Szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Tematy na forum - jeden zbiorczy temat, czy jeden probem to jeden wątek?

@ketrasaArtur  są fora gdzie egzystują > rozwiązanie i pomocny post, moim zdaniem jeśli autor to prawidłowo oznaczy, to można szybko pomoc wyszukać... mniej czytania.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Tematy na forum - jeden zbiorczy temat, czy jeden probem to jeden wątek?

Na głębsze zmiany raczej prędko się nie zanosi.