Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Resetowanie hasla na forum Nasz Orange.

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 93
  • 326
  • 1

Resetowanie hasla na forum Nasz Orange.

Witajcie, mam pewien problem, chcę zresetować hasło, gdyż zapomniałem je. Nie logowałem się za pomocą Mój Orange, tylko poprzez osobny adres email. Gdy chce zresetować hasło, nie wchodzi mi ani mój adres e-mail, ani nick z forum.

 

Ktoś wie jak zresetować hasło?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10849
  • 150

Resetowanie hasla na forum Nasz Orange.

Hej @Liked2021 coś na to poradzimy 😎...

Rejestracja do forum oparta jest na starym systemie. Ty - jeśli dobrze cię zrozumiałem - opisujesz sytuację z nowym rodzajem konta; w nim loginem jest adres mailowy. Odezwę się do ciebie w prywatnej wiadomości 😊

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10849
  • 150

Resetowanie hasla na forum Nasz Orange.

Hej @Liked2021 🤗

Przycisk Przypomnij hasło powinien działać. Przed chwilą to sprawdziłem. Jak to wygląda u ciebie? 🤔

 

[edit]: pardon, napisałeś przecież że nie wchodzi nick z forum. W tym polu tak naprawdę trzeba wpisać login ze starego portalu Mój Orange. Często jest on taki sam jak login do forum - ale to zależy już od użytkownika, jak to wszystko definiował przy zakładaniu konta.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 93
  • 326
  • 1

Resetowanie hasla na forum Nasz Orange.

 @Wiktor Nie rejestrowałem się na forum poprzez Mój Orange. Wybrałem opcję poprzez adres e-mail. Co ciekawe, podczas próby zerowania hasła wyskakuje mi informacja, że nie ma takiego adresu e-mail w bazie mimo tego że wpisuje dobry.. Zapomniałem hasła no i narodził się problem, bo nie mam jak zresetować skoro  dane mi nie działają.


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10849
  • 150

Resetowanie hasla na forum Nasz Orange.

Hej @Liked2021 coś na to poradzimy 😎...

Rejestracja do forum oparta jest na starym systemie. Ty - jeśli dobrze cię zrozumiałem - opisujesz sytuację z nowym rodzajem konta; w nim loginem jest adres mailowy. Odezwę się do ciebie w prywatnej wiadomości 😊


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 93
  • 326
  • 1

Resetowanie hasla na forum Nasz Orange.

Sprawa została rozwiązana po rozmowie z @Wiktor 

Dziękuję jeszcze raz @Wiktor za pomoc i poświęcony czas 🙂