Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Razem w sieci


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Razem w sieci

Dziś rusza nowa kampania Orange promującą odpowiedzialne korzystanie z internetu https://www.orange.pl/razemwsieci

6 ODPOW. 6

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Razem w sieci

Bardzo dobry temat. Rozszerzył bym osobiście jeszcze o jeden aspekt pt "wyciągnij nos z telefonu i rozejrzyj się dookoła... świat nie kończy się na kilku calach ekranu smartfona". To co ostatnio mnie frustruje, to 95% ludzi na ulicach zapatrzonych w swoje słuchawki, nie zwracających na to co dzieje się obok nich. Nie wspomnę o zagrożeniu, które stwarzają na ulicach. Ludzkość poszła w złym kierunku...


Zespół Nasz Orange
  • 1130
  • 8324
  • 23

Razem w sieci

@Piotrekk85 dzięki za podrzucenie ważnego tematu 🙂

Polecam materiały znajdujące się pod powyższym linkiem. Naprawdę fajne i pomocne. Szczególnie dla rodziców i nauczycieli (mamy tu na pewno jakichś :)) Oprócz filmu z mądrym przekazem, znajdziemy tam sporo informacji dotyczących bezpieczeństwa w sieci, poradników, scenariuszy zajęć, a nawet gry.

@mabud73 znak czasów... Trzeba pamiętać o równowadze - nawet najlepsze w nadmiarze może zaszkodzić.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Razem w sieci

Oj tak @mabud73 

Jadąc wczoraj autobusem przekonałam się o tym - chcąc wysiąść na swoim przystanku najpierw musiałam wpuścić do pojazdu grupkę ludzi którzy wpatrzeni w swoje smartfony wpychali się do środka pojazdu, nie patrząc na wysiadających.

Można też dowiedzieć się kto z kim ma potyczki rodzinne, ile i za ile kupić kwiaty na grób, jakie znicze, itd..... Jednym słowem chcąc nie chcąc człowiek musi z przymusu dowiadywać się - co, gdzie, kiedy etc...

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Razem w sieci

To tylko mowa o pieszych. Ja jeszcze bym, dorzucił do tego kierowców. Jadąc samochodem i dzwoniąc z telefonem przy uchu lub co gorsza pisząc SMS-y, czy szukając informacji, to już w ogóle bezpieczeństwo zachowane na max-a Emotikon: Smutny

 

Kiedyś w radio słyszałem felieton: "Ja i mój syn mamy bardzo dobry kontakt. Szczególnie przy śniadaniu. Ja wkładam do kontaktu wtyczkę od swojego laptopa, on od swojej komórki. Kontakt jest rewelacyjny i tak przez całe śniadanie mamy kontakt."

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Razem w sieci

Kolejne livechaty w najbliższych dniach 🙂 https://twitter.com/fundacjaorange/status/1197104081430622209