Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ranga

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Ranga

@Anonim, nie nakręcaj się sam, bo też rzucasz inwektywy. A jak zwracasz się do kogoś po nicku, to otaguj @xxxxxx i pokaże Ci się podgląd, i na którego chcesz, to klikaszEmotikon: Szczęśliwy Dobranoc...idę nyny.

Anonim

Nie dotyczy

Ranga

Nie będę obrażać, ale takiego .... dawno nie spotkałem, sam szukasz taniej sensacji, poziom jaki masz widać po wcześniejszych postach, najpierw oceń siebie potem innych!!!!!

Anonim

Nie dotyczy

Ranga

Brak słów....
Gdy ktoś neguje moją osobę. W sposób który totalnie odbiega od tego co przedstawia nam realna rzeczywistość. To nie mam w zwyczaju zachować biernej postawy. Tylko odpowiadam pięknym za na dobre. Życie nauczyło mnie nie przejmować się takimi osobami jak Ty. W kwestii taniej sensacji....? Ja z pewnością jej nie szukam. Myślę że ty jak najbardziej tak. Proponuje jakąś lekturę która pozwoli ci się ogarnąć. Może któreś z serii Poczytaj mi Mamo. Lub o tych dwóch co ukradło księżyc. Na koniec
BRAWO TY
Anonim

Nie dotyczy

Ranga

Myślę że drugi rozdział ci się spodoba
c0-poczytaj-mi-mamo-ksiega-d.jpg
Anonim

Nie dotyczy

Ranga

Młej Nocy 😄

Jeśli nick ma rok urodzenia to jesteś ciut za młody na takie popisy, ale masz rację, szkoda klawiatury na porady, trzeba było nie pisać nawet jednego posta w twoim temacie, po co jak z tego zadyma jest tylko.

Anonim

Nie dotyczy

Ranga

Co złego to nie ja, mimo że Azazel to diabeł
Którego da się lubić, miłej nocy kolego

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Ranga

No i co tu się porobiło 😮 Za wiele z działań na forum są przyznawane punkty. Za rozwiązania jest przyznawanych najwięcej i tak, jak już wcześniej niektórzy zwracali uwagę - komentarze oznaczone jako rozwiązanie muszą być pomocne, aby osoby, które trafią na wątek z podobnym problemem - od razu trafiły do pomocnego komentarza.

Rzeczywiście w Twoim przypadku, @Anonim, "zdjęliśmy" (moderatorzy) rozwiązania, które ewidentnie nimi nie były i stąd zmniejszenie liczby punktów i rangi. Nic się jednak nie przejmuj, dopiero do nas dołączyłeś i będziesz już wiedzieć jak to działa. Pomagaj innym, a zauważysz, że ranga będzie szybko rosła 🙂

 

Dobrej nocy, Koledzy.

Anonim

Nie dotyczy

Ranga

Myślę że to jest w pełni rozwiązane