Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

RODO i zasady publikacji bez zgody

Anonim

Nie dotyczy

RODO i zasady publikacji bez zgody

Z niejednego pieca się jadło i chociaż siwy włos na głowie, więc powinienem z dystansem patrzeć na niektórych młodych, może nawet zakompleksionych, ale szukających poklasku w necie, by tylko poprawić swój nastrój, czy własne, zaniżone ego. Ale osobiście wkurza mnie "parcie na szkło" za wszelką cenę.

 Widać jednak, że wielcy tego wirtualnego świata poważnie traktują swoją misję, w przeciwieństwie do "zbawczej misji" co poniektórych "celebransów", ale bez koloratek. Nie wiem czy można ich nazwać celebrytami, bo raczej dbają o własny koniuszek nosa, mając innych w nosie. Posłużę się wyrywkowo skopiowanymi wycinkowo treściami z Twittera.

https://help.twitter.com/en/rules-and-policies/update-privacy-policy
Zaktualizowaliśmy również nasze Warunki korzystania z usługi, aby mieć jeden zestaw warunków dla Twittera i Periscope oraz wyjaśnić, że musisz mieć prawa do treści udostępnianych w naszych usługach.
Zastrzegamy sobie prawo do usunięcia Treści naruszających Umowę użytkownika, w tym na przykład naruszenia praw autorskich lub znaków towarowych, podszywania się pod inne osoby, bezprawnego zachowania lub nękania. Informacje na temat konkretnych zasad i procesu zgłaszania lub odwoływania się od naruszeń można znaleźć w naszym Centrum pomocy ( https://support.twitter.com/articles/15789#specific-violations i https://support.twitter.com/articles/ 15790 ). Zastrzegam więc, że bez wyraźnej mojej zgody, nie życzę sobie rozpowszechniania treści pisanych przeze mnie tam, gdzie mnie nie ma. Forum Nasz Orange sobie tylko polubiłem i poza nim wara!!! Można sobie wyciąć, jak w podstawówce z kolorowego zeszyciku, swój wycinek (Narzędzie Wycinanie) i chwalić się ile dusza zapragnieEmotikon: Język,...i wszystkie "swoje zasługi" a nie cudze.

28 ODPOW. 28

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

RODO i zasady publikacji bez zgody

To będzie ciężkie do zastosowania. Publikując "coś" w internecie staję się publicznym. W zależności od kraju może trafić do domeny publicznej bądź mieć inaczej uregulowany status. Jest jeszcze coś takiego jak "dozwolony użytek" 😉

Osobiście - można dostać kręćka by to wszystko przeczytać ze zrozumieniem.

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

RODO i zasady publikacji bez zgody

Jutro się wybieram, służbowo, na szkolenie "z RODO". Już się boję 😉

Anonim

Nie dotyczy

RODO i zasady publikacji bez zgody


@Piotrekk85napisał(-a)
To będzie ciężkie do zastosowania. Publikując "coś" w internecie staję się publicznym. W zależności od kraju może trafić do domeny publicznej bądź mieć inaczej uregulowany status. Jest jeszcze coś takiego jak "dozwolony użytek" 😉

Osobiście - można dostać kręćka by to wszystko przeczytać ze zrozumieniem.

Nie jestem prawnikiem, ale w zawodowej pracy musiałem tzw. kolejową konstytucję znać. Więc to wcale nie jest takie trudne do ogarnięcia, tym bardziej, że w tym konkretnym zapisie nikt nie odsyła do paragrafów, które z kolei muszą być zgodne z innymi paragrafami, a te z kolei przenoszą Cię do innych. Uważam, że tutaj posłużono się wyrazistym i czytelnym przekazem. Dla inteligentnego człowieka, to żaden problem ze zrozumieniem.

Anonim

Nie dotyczy

RODO i zasady publikacji bez zgody

Jeśli chodzi o cale RODO ma więcej minusów niż plusów na przepisy jak monitoring czy pocztę e-mail plus telefony służbowe. 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

RODO i zasady publikacji bez zgody

Po "szkoleniu" mam wrażenie, że na RODO szary użytkownik może i zyska nowe możliwości ochrony swoich danych, ale najbardziej z tego zamieszania trafiło do mnie ileż to na tym zarobią prawnicy i firmy audytorskie?! Unia tak napisała te przepisy, że nawet nasz rząd lepiej by tego nie wymyślił, czyli w stylu "ma być zgodnie z naszymi wytycznymi i masz udowodnić, że jest dobrze" 😉

Anonim

Nie dotyczy

RODO i zasady publikacji bez zgody

@bluesmanniak, już się o tym przekonałem. Słowo-klucz, copyright jest chyba najważniejszym atutem ludzi o wdzięcznej nazwie Emotikon: Mrugający w walce stron "mierzących" swoje siły na zamiary. Na poziomie administratorów dochodzi zwiększona presja i stres na stosowanie się do wymogów RODO. Kto w tej nierównej potyczce ma większe szanse?

Anonim

Nie dotyczy

RODO i zasady publikacji bez zgody


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1025
  • 6

RODO i zasady publikacji bez zgody

Ciekawy jestem jakie zmiany czekają nas na NO. Niby jesteśmy tutaj zalogowanymi użytkownikami, ale........ @Artur czy będą jakieś zmiany na NO związane z ustawą RODO???


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

RODO i zasady publikacji bez zgody

Zajrzyj do ustawień 😉