Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Proces logowania do NO

ROZWIĄZANE

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Proces logowania do NO


@Anonimnapisał(-a)

@Citi2017  i @ketrasaArtur , nie wiem, co o tym sądzić. Co zwykłego użytkownika obchodzą skrypty, na których się nie zna? Były na Windows 7, występują także na Windows 10. Do kolekcji z dzisiejszego surfowania:

kwiatek NO.PNG


Czasami i mnie takie kwiatki wyskakują, ale to jest problem słabego połączenia internetowego i najczęściej się zdarza przy połączeniu przez internet mobilny. W domu na światłowodzie nigdy nie miałem takich kłopotów. 

Sprawdź u Siebie jakie masz połączenie z Laptopem, czy laptop nie jest przeciążony.

Wszystko też zależy od ciężaru strony (czyli ile kilobajtów zajmuje pełna strona). Wolne łącze, przeciążony komputer, duża ilość programów i dodatków do przeglądarki skutecznie pogarsza prawidłowe wyświetlanie stron.

 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 407
  • 1046
  • 7

Proces logowania do NO

orange.pl/zaloguj - tak wygląda, żadnego problemu z tym niema.

zaloguj.png

 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Proces logowania do NO

U mnie też nieraz takie cuda wyskakują, wtedy wylogowuję się, loguję na nowo i cuda znikają 😉

Ale czegoś Ty po tym wielkim ministerstwie buszował to ja już nie wiem i raczej nie chcę wiedzieć Emotikon: Język

 

 

Anonim

Nie dotyczy

Proces logowania do NO


@wscieklaewkanapisał(-a)

U mnie też nieraz takie cuda wyskakują, wtedy wylogowuję się, loguję na nowo i cuda znikają 😉

Ale czegoś Ty po tym wielkim ministerstwie buszował to ja już nie wiem i raczej nie chcę wiedzieć Emotikon: Język

 

 


@wscieklaewka , wolność wyboru buszowania jest przywilejem ludzi bez narzuconych kagańców. Szukałem wszystkiego, co w dzisiejszym wirtualnym świecie na ich stronach jest opisane o Internetowym Koncie Pacjenta. Nie jest tak, jak @ketrasaArtur pisał, że Bóg wie czym jest mój laptop obciążony. Na tę chwilę mogę z przekonaniem napisać, że od momentu zabezpieczenia stron internetowych w Orange, buszowanie nie generuje tych błędów. Oby tak dalej! Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Proces logowania do NO

Podepnę się tutaj. Od 3 dni wchodząc na NO (rano pierwszy raz danego dnia) jestem wylogowany choć dnia poprzedniego tego nie robiłem, uprzedzając pytania nie mam ustawionego automatycznego czyszczenia przeglądarki, nie usuwam także ciasteczek, czy też tak macie? Dodam że problem nie występuje w ciągu dnia.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Proces logowania do NO

@slav72 moim zdaniem wylogowanie następuje, jeżeli przełączasz się między źródłami Internetu. Wystarczy, że przyłączę się do innego WiFi lub LTE, a jestem wylogowany.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Proces logowania do NO

@ketrasaArtur  a widzisz o tym nie pomyślałem, to bardzo możliwe gdyż w pracy wchodzę na NO poprzez apkę MO na fonie, a w domu raczej używam do tego kompa. Dzięki 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Proces logowania do NO

U mnie ta prawidłowość się nie sprawdza. W domu korzystam z Wifi poza nim z LTE i mnie za każdym razem nie wyloguje. Chodź też mi się sporadycznie zdarzyło. 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Proces logowania do NO

@Anonim  być może chodzi też o źródło neta, ja na telefonie korzystam z mobilnego od T-M, zaś w domku ze światełka pomarańczowego.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Proces logowania do NO

@Anonim Jeżeli jednego dnia na wszystkich dostępnych WiFi czy LTE się zalogujesz do NO, to przynajmniej przez tydzień nie trzeba ponownie się logować.