Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z linkiem na Nasz Orange do oficjalnego profilu OPL na fejsie

ROZWIĄZANE

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Problem z linkiem na Nasz Orange do oficjalnego profilu OPL na fejsie

jak dla mnie, konkursy na fejsie ciężko wypatrzyć w masie różnych narzekań klientów...  ale przy okazji... czy byłoby problemem, żebyśmy tu na NO mieli linka do oficjalnego profilu OPL, bo z kliknięcia ikony w obszarze "zobacz nas" (u dołu strony) przeniosło mnie do angielskojęzycznego profilu.. jak mniemam "centralnego"... 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Problem z linkiem na Nasz Orange do oficjalnego profilu OPL na fejsie

@Wiktor  mi przypomniał (wyodrębniając do nowego tematu) mój problem z otwieraniem profilu OrangePolska na Facebook'u ... więc powalczyłem jeszcze i znalazłem rozwiązanie!!! 

 

W pasku menu strony (profilu) Orange jest, tak jak u innych firmowych: "Lubisz to!; Obserwowanie; Udostępnij" - pod linkiem "Udostępnij" jest ogólna informacja, która brzmi: "Zobacz stronę dla innego kraju/regionu

Wybierz kraj/region, dla którego chcesz oglądać stronę Orange. Jeśli dany kraj/region nie posiada swojej strony, osoby stamtąd zobaczą domyślną stronę." a pod nią rozwijalna lista  "wskaż region"... na liście jest też Polska 😉 

Tak więc ustawiłem sobie OrangePolska 😄 

 

Update. drobne korekty językowe.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

12 ODPOW. 12

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Problem z linkiem na Nasz Orange do oficjalnego profilu OPL na fejsie

... @Misiek62, odsyłacz przenosi na funpage Orange Polska Emotikon: Bardzo szczęśliwy...wiem! Pewnie ciacha Ci się rozsypały 😉


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem z linkiem na Nasz Orange do oficjalnego profilu OPL na fejsie

Wiecie Mark nas wszystkich śledzi niczym wielki brat. To też zależy od ustawień językowych przeglądarki, IP czy wersji fb.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Problem z linkiem na Nasz Orange do oficjalnego profilu OPL na fejsie

@mabud73, albo ich "za dużo przyjąłem" .. dzięki za pomysła 🙂 co do przyczyny


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Problem z linkiem na Nasz Orange do oficjalnego profilu OPL na fejsie

@Piotrekk85, ja raczej jestem polskojęzyczny ... i w przeglądarce i na FB... IP też mam z polskiej puli.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Problem z linkiem na Nasz Orange do oficjalnego profilu OPL na fejsie

A spróbuj otworzyć w incognito, @Misiek62, bo potwierdzam to, co mówią Koledzy wyżej - fanpage jest wspólny dla wszystkich krajów Orange, a to czy trafiasz na Orange Polska czy inny kraj zależy od ustawień przeglądarki/Twoich ustawień na Fb.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Problem z linkiem na Nasz Orange do oficjalnego profilu OPL na fejsie


Artur napisał(-a):
A spróbuj otworzyć w incognito, @Misiek62, bo potwierdzam to, co mówią Koledzy wyżej - fanpage jest wspólny dla wszystkich krajów Orange, a to czy trafiasz na Orange Polska czy inny kraj zależy od ustawień przeglądarki/Twoich ustawień na Fb.

@Artur 

To chyba Chrome mi psoci, bo nawet 'inkoguto' dało główny - międzynarodowy, a Firefox nie 🙂  - pewnie dlatego że pod XP ... nienajnowsza wersja itd. itp. 

 

Ale wiesz, nie wszyscy działaja pod najnowszymi systemami choćby od 7-ki , 8-ki okienkowej rozpoczynając a na 10-ce kończąc... 

 

Kurcze... to chyba jednak coś z moim profilem na fejsie ... nawet pod 10-ką na chromie daje mi ogólną stronę, bo na innych użytkownikach daje Orangepolska... 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem z linkiem na Nasz Orange do oficjalnego profilu OPL na fejsie

@Misiek62: wpisz we chrome taki adres: chrome://settings/languages
Jaki język masz u samej góry? anglowy czy pl?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Problem z linkiem na Nasz Orange do oficjalnego profilu OPL na fejsie

Mhmmm, @Piotrekk85 jak pisałem jestem raczej polskojęzyczny - patrz obrazek...polski.JPG


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Problem z linkiem na Nasz Orange do oficjalnego profilu OPL na fejsie

@Wiktor  mi przypomniał (wyodrębniając do nowego tematu) mój problem z otwieraniem profilu OrangePolska na Facebook'u ... więc powalczyłem jeszcze i znalazłem rozwiązanie!!! 

 

W pasku menu strony (profilu) Orange jest, tak jak u innych firmowych: "Lubisz to!; Obserwowanie; Udostępnij" - pod linkiem "Udostępnij" jest ogólna informacja, która brzmi: "Zobacz stronę dla innego kraju/regionu

Wybierz kraj/region, dla którego chcesz oglądać stronę Orange. Jeśli dany kraj/region nie posiada swojej strony, osoby stamtąd zobaczą domyślną stronę." a pod nią rozwijalna lista  "wskaż region"... na liście jest też Polska 😉 

Tak więc ustawiłem sobie OrangePolska 😄 

 

Update. drobne korekty językowe.