Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Prima aprilis A.D. 2019

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Prima aprilis A.D. 2019

Przepraszam @Wiktor ku, jeżeli dałeś się nabrać. Zapewniam jednak, że temat wciąż aktualny i bez zapowiedzi będzie Emotikon: Bardzo szczęśliwy

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Prima aprilis A.D. 2019

4 ODPOW. 4

Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Prima aprilis A.D. 2019

Łyknalem to jak pelikan Emotikon: LOLSerce


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8389
  • 53

Prima aprilis A.D. 2019

Ajajaj... przy okazji @Wiktor wkręcił też i mnie, no cóż, chwile se postaliśmy 🙂

 

Szacun @Anonim Robot: LOL


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Prima aprilis A.D. 2019

Dla wyjaśnienia pozostałym czytającym...

@Anonim postanowił przy okazji, przejeżdżając przez Kraków, wpaść na chwilę, dosłownie na pół godziny, uścisnąć dłoń, pogadać...

 

Razem z @Bartłomiejem czekaliśmy już na taksówkę (z Nim w środku), wypatrywaliśmy Jej. Przez chwilę nawet jeden taki jegomość, który przechodził obok, wydawał mi się @Anonimiem. Prawie że się z Nim przywitałem Emotikon: Język. No ale...

Nie doczekanie nasze. Mamy dzisiaj 1 kwietnia! (Przynajmniej przewietrzyłem się na dzisiejszym rześkim, krakowskim powietrzu Emotikon: Bardzo szczęśliwy).

Anonim

Nie dotyczy

Prima aprilis A.D. 2019

No cóż...zdarza się nie tylko Wam. Zacne grono zostało kiedyś wkręcone w wycieczkę koleją za bonusy mi należne Emotikon: Bardzo szczęśliwy Długo rozpracowywałem charakterki, by nie trafić na raptusa. Jak wspomniałem...ostatni będą pierwszymi...do nagrody za cierpliwość Emotikon: Bardzo szczęśliwy