Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@Anonimnapisał(-a)

@Anonim  miałem 7"C i słonecznie, nic nie prószyło białego 🙃


@Anonim , ja twierdzę, że u mnie była to próba generalna boskiej armatki śnieżnej...taki czytelny sygnał z góry. Chyba masz świadomość cienkiej granicy pogodowej? U sąsiada słońce, a u Ciebie ściana deszczu...tak to działa Emotikon: Szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Anonim  wiem jak to działa, na razie u nas jest cieplej, ale zima się zbliża i śnieg 🤔 Co to będzie wtedy 👀

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@Anonimnapisał(-a)

@Anonim  wiem jak to działa, na razie u nas jest cieplej, ale zima się zbliża i śnieg 🤔 Co to będzie wtedy 👀


@Anonim , zima będzieEmotikon: Bardzo szczęśliwy I gorące serca zwalczą mróz Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Anonim  podkręciłem centralne (22"C), ciepło jest więc w domu, drzewa i węgla mam sporo, zima mi nie straszna 😉

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Anonim , ja mam na piecu c.o. 61 °C Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@Anonimnapisał(-a)

@Anonim , ja mam na piecu c.o. 61 °C Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Nie mam tam wskażnika, tylko kontrolki, jest na zielonym (1), więc pi razy drzwi lepiej niż 60"C ;), mocne mrozy to ostatnia zielona (są trzy diody), ale tak to rzadko podkręcam, szkoda opału, zjazd temperatury mam do 19"C w domu.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Anonim , spotkałem się ze stwierdzeniem, że 10 kg węgla na zimę wystarczy Emotikon: Bardzo szczęśliwy Ja tyle ładuję do pieca na 24 h i dmuchawę odcinam po rozżarzeniu węgla. Resztę pompka załatwia. Dobrze, że nie mam z podajnikiem, bo w eko groszku przerosty kamieniowe podobno potrafią zerwać zawleczkę, ale czy w każdym podajniku? Chyba kiepski ktoś kupił za ponoć 8 tysiaków. Do mnie wczoraj dobijała się firma montująca panele, ale ja mam czas na wymianę, bo piec prawie nowy.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Anonim  20 kg na 24godziny, ja sporo spalam, ale domek mam duży > 6 pokoi 😉

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Anonim , zabezpieczony jesteś, bo się wygadałeś, więc nie masz się co martwić. Gorzej mają w biedniejszych rejonach, gdzie węgiel jest droższy. Jak ekologia ruszy z impetem, to Śląsk nie będzie się zapadał. Szabrują na potęgę wszystko, co popadnie, czyli węgiel i drzewa. Są miejscami takie prześwity, że głowa boli.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Anonim  niedługo ekolodzy na Śląsku nas pogonią, trzeba będzie ekologiczny piec kupić, teraz mam fajnie bo drzewo mieszam z węglem, potem eko groszek lub gaz pozostanie, drogo będzie, ciąg ciepłowniczy co ciągną, też drogi, prawie to samo co grzanie gazem, inna sprawa że ciepłownia kopci, gdzie ekologia.