Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 182
  • 1069
  • 27

Pogaduchy

@Mikołaj piękności 🙂


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Pogaduchy

Wbrew pozorom, pod tą maską, nie jest aż tak dobrze :mantongue,

Ale wstawiony obrazek, faktycznie! Mrugający mężczyzna

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Hehe jestem jak wróżka 🔮. Mieszkam w Górach świętokrzyskich i tutaj nad Łysicą odprawiamy czary. Tak więc czasem potrafię przewidzieć przyszłość 🙂

▬▬▬

►wypowiedź dot. postu zawartego w «Zatrzymanych chwilach» - Moderator Wiktor◄


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pogaduchy

pablo_ck...no to wróżko, podaj mi numery na najbliższego totka 🙂 ...będą profity, obiecuję Emotikon: LOL

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

4, 9, 12, 17, 35, 46 😛


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pogaduchy

pablo_ck...jak wygram, poproszę Cię o kontakt, w celu ustalenia formy przekazania profitów Emotikon: LOL


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy

A to na dziś? w ten mróz do totolotka?


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pogaduchy

...a więc stało się. Muszę stwierdzić zdiagnozowanie u siebie poważnego "Orangoholizmu". Jeżeli w życiu codziennym @Artur@Misiek62, @Anonim, @Anonim,  @Mikołaj@Jozefg@Piotrek, @Piotrekk85  oraz @inni pojawiają się podczas rozmów przy obiedzie, oraz mało tego, rodzinka zaczyna się orientować o czym mówię, wskazuje to na stadium poważnie zaawansowane, bardzo ciężkie do wyleczenia Emotikon: LOL

 

@edit ...i do tego padło mi na oczy...zamiast w pogaduchach, podpiełem się pod nie ten temat...ehh @Mikołaj dasz radę przerzucić mój i @Anonim do prawdziwych pogaduch? Emotikon: zakłopotanyEmotikon: sfrustrowany

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Mam ten sam problem, a nawet jeszcze większy, bo tak jak w opisie lubię wszystko co pomarańczowe - skarpetki, kurtka, a nawet slipy 😜 Chyba tylko Perazin może mi już pomóc 😜 😜


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy

Ja jeszcze na pomarańczowo się nie ubieram 🙂