Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pogaduchy

straż pożarna zgłosiła 🙂


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pogaduchy

@Piotrekk85  ile tak mogą zapłacić za ten dowcip dzieciaki ?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy

Nie wiem czy tylko drzwi do wymiany, czy to co na zewnątrz. Poza tym szkody moralne.
Drzwi to pewnie 5 tys w górę. Pytanie czy rodzice wypłacalni. Poza tym nie ma co po internecie ferować wyroków - mógł to być ktoś inny.

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pogaduchy

Emotikon: Bardzo szczęśliwymiłej nocy idę się przespać


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy

Żadnych psikusów na forum? 😛

Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

Pogaduchy

nie przygotowaliśmy cukierków 😞 proszę nam tylko drzwi żadnych nie wywarzać 😄


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pogaduchy

@Rafał  brak ci psikusów 😄 witam wszystkich


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

@Citi2017 

O jakich psikusach mówisz bom nie czytała od początku ale powiem Ci coś co mnie wczoraj późnym wieczorem spotkało - pukanie, a właściwie walenie do drzwi ( myślałam, że ktoś z sąsiadów wzywa pomocy ) więc w miarę szybko drzwi otworzyłam - patrzę i widzę dwóch młodych wyrostków którzy raczej w niemiły sposób krzyknęli - pieniądze albo spray. Jak rzadko staram się reagować negatywnie, tak tym razem wrzasnęłam i  przeklęłam - jak was kopnę w j... to będziecie mieli spray na zawsze. Wzięli nogi za pas i chodu na dół - uciekli...


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pogaduchy

@wscieklaewkao kurka wodna i podłoga co za gnojki dobrze że udało się pogonić ich 🙂
to halloween i jakiś lokator nie chciał im dać cukierków pogonił ich zadzwonili na straż pożarną że się zaczadził a ci mu dźwi wywalili do mieszkania po przyjeździe .-.- 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

Ci młodzi ludzie bawili się w Halloween ( tak myślę )  @Citi2017 tyle, że ich symbolem nie była podświetlana dynia, cukierek, czy jakaś inna dekoracja. Im akurat wpadł w ręce spray. Ja mogłam ich wpuścić do domu, czemu nie - tyle, że wcześniej powinnam zadzwonić na Policję coby im wybili z głowy takie zabawy.

Jedno mnie martwi - a gdyby tak trafili do lokatorów którzy ciężko chorują na serce? Nie mam pojęcia kto ich w ogóle wpuścił do klatki schodowej 😞 gdyż jest zawsze zamykana 😞

Natomiast ja drzwi od mieszkania gdy jestem w domu nigdy nie zamykam na zamek 🙂  Tak już mam od lat 🙂