Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy

Witamy 🙂
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Piotrekk85 , jak ja zobaczę niefrasobliwość, to zgłaszam, ponieważ mnie też to dotknęło. Jako stary wiarus, mógłbyś pomóc w sprzątaniu...ja tu też nic nie mam i tylko sprzątam Emotikon: Mrugający


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy

Ja nie zgłaszam, bo nie wiem jakie są założenia autora wątku gdy pyta się o sprawy dot. usług stacjonarnych. Staram się też nikogo nie prosić o podawanie szczegółowego adresu poza miejscowością. A bardzo wiele osób tutaj w podobnych sytuacjach podaje adresy. Nie jestem stalkerem, nie zbieram tych adresów, pamiętałem po prostu starą dyskusję w wątku @Citi2017.
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Ale wiesz, to jest z natury forum przyjazne, więc nie zaszkodzi odrobina empatii. Owszem, nie my jesteśmy od tego, ale to tylko ludzkie słabości w necie, o czym dobrze wiesz. Ostatni przypadek, że mi nie zależy...byleby załatwić swój problem, to wyjątek. @City tak będzie pisał o milionie, aż w końcu będzie miał pielgrzymkę pod blokiem Emotikon: Mrugający

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Witam

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@Anonimnapisał(-a)

Witam


@Anonim ...to ostatnia niedziela ...witaj szkoło?


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pogaduchy

@Piotrekk85  ale tam tylko numer bloku  🙂 to nie masz całego adresu ja myślałem że masz cały 🙂


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pogaduchy

hej @Anonim @Anonim @Anonim   nie dołuj nam kolegi szkołą 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy

Teraz do w szkołach sporo idzie na drugą zmianę. Pewnie na 17 ma dopiero 😉 to się młody wyśpi.
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

No cóż @Citi2017, ja dziadek, a muszę chodzić do szkoły, bo takie są wnuki, że "ćwiczą" starowinki Emotikon: Mrugający