Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

7:7

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Zasięg czytelnictwa nie odzwierciedla wyniku...niech na zapleczu podejmą decyzję....sfałszowane...bo jak @Piotrekk85  wspomniał...na obie ręce, czyli jestem za, a nawet przeciwEmotikon: Język

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Moim zdaniem temat/ wątek > Pogaduchy, powinien co roku mieć nową edycję, tak jak fony co roku gro zmienia czy inne sprzęty, zamiast "Telenoweli" > "Pogaduchy" stały by się "Serialem" 😄


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pogaduchy

ja tam nie widzę nawet kto głosował 🙂 widzę tylko ile głosów jest wiec nie wypowiadam się


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pogaduchy


@Anonimnapisał(-a)

Moim zdaniem temat/ wątek > Pogaduchy, powinien co roku mieć nową edycję, tak jak fony co roku gro zmienia czy inne sprzęty, zamiast "Telenoweli" > "Pogaduchy" stały by się "Serialem" 😄


@Anonim Moim zdaniem powinni czat zrobić i tyle to nie jest trudne i po kłopocie ale ja jestem w mniejszości nie jestem wysokim rangom Herosem Adminem czy moderatorem  🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy

A ja widzę - przypominam, że zawsze można zmienić zdanie 😄

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy

@Citi2017: poczytaj ile jest pomysłów dot. społeczności. Tu większość zmian jak jest, to raczej bardzo powoli.

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Pogaduchy


@Anonimnapisał(-a)

Moim zdaniem temat/ wątek > Pogaduchy, powinien co roku mieć nową edycję, tak jak fony co roku gro zmienia czy inne sprzęty, zamiast "Telenoweli" > "Pogaduchy" stały by się "Serialem" 😄


O to to. Dobrze pisze - dać mu soku pomarańczowego 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Mi to teraz 100 powiadomień lecą... z Pogaduchy 😄

Co dziwne stare powiadomienia i nowe... mix 😐

Chyba temat się na mnie mści... że go chciałem pogrzebać 😐


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy

I dobrze - bez długich pogaduch nie będzie to samo 😛