Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Ciekawe ile % stanowi grupa 16-18 na NO?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Piotrekk85  ja wychodzi tej statystyki jestem w mniejszości, twoje pokolenie jest motorem NO 😉

Ale nie dziwne, młodzi opanowali net i fora dyskusyjne, net szybki to ekspansja na szeroką skalę, fony też eksploatujecie na max, bateria czasem po roku zdycha, mi tam 2 czy 3 lata wytrzymuje, tyle też fona trzymam.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy

A mi się wydaje, że to kwestia ankiet czy badania wieku. Być może zakłada się że to grupa targetowa 18+, choć są tu i młodsze osoby. A po wprowadzeniu ustawy antyterrorystycznej na legalu już 13-latkowie mogą mieć prepaida.
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Piotrekk85  i pewnie sporo 13 latków na NO pisze, bo czasem są "Tematy" jakieś dziwne, ale czasem da się młodemu pomóc, choć obstawiam że dorośli czy dziadkowie mniej jeszcze obcykani są w sieci i usługach, ba nawet GSM.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy

Nastolatkowie nie wiedzą co to GSM. Ostatnio w sieci było jak ktoś młody pytał o EDGE jako nową funkcję iPhona. To tylko staruszkowie akurat wiedzą.
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@Piotrekk85napisał(-a)
Nastolatkowie nie wiedzą co to GSM. Ostatnio w sieci było jak ktoś młody pytał o EDGE jako nową funkcję iPhona. To tylko staruszkowie akurat wiedzą.

Wiedzą czy nie, ale czasem dyskutują, zresztą od znajomego syn 14 letni, lepiej obsługuje fona od taty, ba szybciej się z nim dogadam niż ze staruszkiem, bo tak smarkacz na ojca gada... 😁

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@Piotrekk85napisał(-a)
Nastolatkowie nie wiedzą co to GSM. Ostatnio w sieci było jak ktoś młody pytał o EDGE jako nową funkcję iPhona. To tylko staruszkowie akurat wiedzą.

Ja oczywiście wiem bo u mnie dopiero w ubiegłym roku pojawiło się 3G w T-Mobile

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@Anonimnapisał(-a)

@Piotrekk85napisał(-a)
Nastolatkowie nie wiedzą co to GSM. Ostatnio w sieci było jak ktoś młody pytał o EDGE jako nową funkcję iPhona. To tylko staruszkowie akurat wiedzą.

Ja oczywiście wiem bo u mnie dopiero w ubiegłym roku pojawiło się 3G w T-Mobile


To jeszcze sporo czasu upłynie zanim 5G będzie 🤣

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@Anonimnapisał(-a)

@Anonimnapisał(-a)

@Piotrekk85napisał(-a)
Nastolatkowie nie wiedzą co to GSM. Ostatnio w sieci było jak ktoś młody pytał o EDGE jako nową funkcję iPhona. To tylko staruszkowie akurat wiedzą.

Ja oczywiście wiem bo u mnie dopiero w ubiegłym roku pojawiło się 3G w T-Mobile


To jeszcze sporo czasu upłynie zanim 5G będzie 🤣


U mnie na wsi to LTE nie ma Orange i T-Mobile A Plus i Play mają

A czekam na to kiedy pojawią się sprzęty od Orange na wieży Play