Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@bluesmanniak , ale @Jozefg  nie zna się na rolnictwie, a zwłaszcza na jej cząsteczce, czyli jak na żywca z wełny zrobić przędzę Emotikon: Mrugający. On lubi kwiatki w sadzie i swojskie wędzenie Emotikon: Szczęśliwy

@Wojciech , testy testami, a licznik nie rozróżnia testów, więc dokoptował Twoje członkostwo. W ten oto sposób magię na blogu 50 000 zarejestrowanych użytkowników można było odtrąbić Emotikon: Mrugający


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

Pogaduchy

@Anonim i bez tego można 60 000 odtrąbić 🙂 Moje konto jak wiesz to specyficzna sprawa. Jak mi się znudzi Emotikon: Język to wrócę do starego, na tym już nie będę mógł pisać - lub inaczej - nie chciałbym raczej.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Wojciech , z nadanymi orderami i legitymacjami jest tak, że jak nie trzaśniesz nimi i nie powiesz "magicznych słów" Emotikon: Mrugający, to w Twoim przypadku "ten papier" wytrzyma zarówno próbę czasu, jak i nie zostanie to ukarane za fałszowanie liczników Emotikon: MrugającyEmotikon: Język


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

Pogaduchy

@Anonim, jest też jednak kwestia. Chciałbym wiedzieć że kiedyś to ja napisałem, a nie nie wiadomo kto. To w sumie ważniejsze. Mogę zobaczyć sobie jak "kiedyś to było" Emotikon: Język

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

W sumie masz rację @Wojciech Emotikon: Szczęśliwy Każdy jakieś hobby ma Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

W sumie masz rację @Wojciech Emotikon: Szczęśliwy Każdy jakieś hobby ma Emotikon: Bardzo szczęśliwy

To jest dowód, że odpowiadając Tobie...spamuję Emotikon: Język

opis.PNG


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

Pogaduchy

@Anonim nie spamuj:

 

😁

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Emotikon: Język Я тебя люблю Войцех @Wojciech  Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Tak z innej dziedziny 😉

Lubię takie filmiki, bo swojego fona nie rozłożę, te drogie z akcentem na graczy, są bardzo ciekawe w środku 😉


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 395
  • 908
  • 43

Pogaduchy

Proponuję dać ten filmik jako "must see" podczas rejestracji na forum 😉