Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy

Orange mogłoby wypuścić własną grę 😉

Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

Pogaduchy

Wirtualnie rywalizować! Robot: LOL

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Wojciech, przytoczyłeś dokładnie to, co ja ciut wcześniej wyczytałem w Wikipedii...tuż przed postem z pytaniem do Ciebie, albowiem zaintrygowała mnie stopkaEmotikon: Szczęśliwy

@Piotrekk85, tak demonicznego finału rozgrywek nie snuj, bo komu będziesz udzielał porad?Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy

Jestem też na innych forach 😋
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

To drugie i kolejne życia masz zapewnioneEmotikon: Mrugający

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Za sprawą @Mikołaja, drugi podarunek dotarł z lekkim poślizgiem, ale ja mu wybaczam Emotikon: Szczęśliwy

Bo 6 grudnia założyłem konto u naszego największego "poborcy podatku od głupoty", jak niejedni to określają i dzisiaj są tego efekty...za 12,50 mam prawie że taką samą przebitkę, jak gościu, który dzisiaj w salonie partnerskim Orange dopytywał o smartfona cenowo oscylującego w granicach ponad 2 tysiaków, by go "opylić" na wolnym rynku. Szkopuł w tym, że raty i tak będzie płacił, a ja nie muszę, tylko kiedy chcę. A że to już moja trzecia czwórka w nieodległym czasie, więc ponad 2100 zeta piechotą nie chodzi Emotikon: Bardzo szczęśliwy

gratki.PNGSzczegóły gry.PNG


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

Pogaduchy

https://www.telko.in/francuskie-orange-bez-huawei-w-sieci-5g - ciekawe, że w Europie też ma odcisk decyzja w USA.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Pogaduchy


@Anonimnapisał(-a)

Za sprawą @Mikołaja, drugi podarunek dotarł z lekkim poślizgiem, ale ja mu wybaczam Emotikon: Szczęśliwy

Bo 6 grudnia założyłem konto u naszego największego "poborcy podatku od głupoty", jak niejedni to określają i dzisiaj są tego efekty...za 12,50 mam prawie że taką samą przebitkę, jak gościu, który dzisiaj w salonie partnerskim Orange dopytywał o smartfona cenowo oscylującego w granicach ponad 2 tysiaków, by go "opylić" na wolnym rynku. Szkopuł w tym, że raty i tak będzie płacił, a ja nie muszę, tylko kiedy chcę. A że to już moja trzecia czwórka w nieodległym czasie, więc ponad 2100 zeta piechotą nie chodzigratki.PNG


Trafiłeś 3 czwórki od 6 grudnia?! Co prawda, zależy ile w to włożyłeś, ale jesteś chyba w czepku rodzony 🙂

A w ogóle to witaj w rodzinie hazardzistów! Ja też, tyle że hazarduję się "na sportowo", gdzie mam nieco większe szanse przewidzieć wynik jakiegoś meczu niż kulek wylatujących z bębna maszyny losującej 😉

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@bluesmanniak, zanim założyłem konto, sprawdziłem się pod kątem hazardu. Niestety, nim nie jestem...za mało punktów uzyskałem. Niefortunnie określiłem się, że w tak krótkim czasie. Zmieściłem się w rocznym przedziale. Ostatni "strzał" poprzedzony był też kwotą za 12,50 i z racji trójki, powtórzyłem liczby za tę samą kwotę. Liczę, że dołączę do grona milionerów, bo internetowo jedno ktoś zaliczył. W lidze angielskiej kiedyś wytypowałem 12 z 13-u, ale prasę sportową rozkminiałem na czynniki pierwsze. Szczęście, to pojęcie względne Emotikon: Szczęśliwy Mam większe skarby dwunożneEmotikon: Język 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Pogaduchy

A to ci dopiero! Ja też kiedyś (w czasach głębokiego PRL'u) trafiłem w angielskiej 12 z 13 - kupiłem sobie wtedy za wygraną (coś około 10 tys.) niezły sprzęt audio Radmora 🙂