Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Pogaduchy

Czytałem jakieś statystyki, że wypadki z pieszymi najczęściej zdarzają się na zebrach! 😉


Zespół Nasz Orange
  • 1130
  • 8324
  • 23

Pogaduchy

@Anonim cieszę się, że przesyłka dotarła 🙂


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1025
  • 6

Pogaduchy

Jakieś prezenty rozdaje pomarańczowy Mikołaj?? Ja też byłem grzeczny 😜 😜 


Zespół Nasz Orange
  • 1130
  • 8324
  • 23

Pogaduchy

@nikodem_dyzma był do specjalny prezent dla "wróżbity" @Anonim, który najtrafniej wytypował moment rejestracji 50-cio tysięcznego użytkownika 🙂


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Pogaduchy

To @Anonim jest jak wiedźma Ple Ple?! 😉

 

ps. oj pooglądałbym sobie znowu Fraglesów...

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@bluesmanniak, z wiedźmami nie mam i nie chcę mieć do czynieniaEmotikon: Język Moja fascynacja ludźmi kończy się tam, gdzie zaczyna się zawiść, obłuda z hipokryzją w jednym pakiecie, pogarda z butą, i w końcu nienawiść, czyli przeciwieństwo przykazania miłości. 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Pogaduchy

Przepraszam jeśli cię uraziłem. Lekkomyślnie założyłem, że znasz Ple Ple i wiesz, że to nie byle jaka wiedźma i bardzo lubiana w swoim środowisku...

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@bluesmanniak, niczym mnie nie uraziłeś, bo internet działa na mnie jak deszcz. Spluną, to powiem, że padał deszcz. W realu, z liścia walnąłbym bez wahania za naruszenie godności osobistej, ale nie za takie porównanie Emotikon: Szczęśliwy  A bajki z wiedźmą? Wyrosłem na Bolku i Lolku...pozytywnych bohaterach Emotikon: Bardzo szczęśliwy Pozdrawiam Emotikon: Szczęśliwy

@Wojciech, teraz pytanie do Ciebie. Wprawdzie nie jestem fanem gier, ale skoro powiedziałeś A, dokończ na Z Emotikon: Szczęśliwy Mają się cieszyć, czy wzbudzasz tylko nadzieję?

Wojciech.PNG


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

Pogaduchy

@Anonim, już wyjaśniam! Najpierw cytat z wikipedii:

Battle royale, battle royal – tryb rozgrywki wieloosobowej w komputerowych grach akcji, w którym co najmniej kilku, a często kilkudziesięciu lub kilkuset graczy walczy (pojedynczo lub w niewielkich drużynach) pomiędzy sobą do momentu, aż pozostanie jedna żywa postać albo drużyna. Rozgrywka prowadzona jest na mapie, na której porozrzucane jest uzbrojenie i inne przedmioty pomocne w przetrwaniu. Tempo rozgrywki jest stopniowo zwiększane poprzez zmniejszający się w losowy sposób teren, na którym mogą przebywać gracze. Postacie w tym trybie nie mogą odradzać się w trakcie meczu. Część źródeł uważa battle royale za odrębny gatunek gier komputerowych.

Źródło, oraz więcej informacji: https://pl.wikipedia.org/wiki/Battle_royale_(gry_komputerowe)

 

Dlaczego to poruszyłem? Jest taka moda, że coraz więcej deweloperów implementuje ten tryb w swoich grach. Stąd trochę z humorem coraz więcej pytań do twórców innych gier, czy też dodadzą. Dlatego i ja dołączam do pytania. Może i się uśmiechną nasi twórcy, co by jakiś gracz się zapewne znalazł 🙂 Natomiast temat już podchwycił Rafał, co teraz zauważyłem, jak mi dopiero powiedział: https://nasz.orange.pl/t5/Gry-online/CS-GO-za-darmo-i-z-trybem-Battle-Royale/m-p/114703#U114700 Robot: LOL


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy

Klienci Orange mają się pozabijać? 😂🤣😂🤣😂