Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 3.0


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11374
  • 50

Pogaduchy 3.0

Zaczynałem z kompaktem i ten robił fotki jak obecnie telefony, potem Nikon D80, potem D700 i finał to D800, analogami zdjęcia nie robiłem, teraz mam Nikon D7000, poręczniejszy jest, tańsze obiektywy i fantastyczne zdjęcia robi, choć tak naprawdę to zasługa moja, stary Nikon D80 też nadal mi służy, imprezy rodzinne tylko lustrzanką robię, lubię oglądać swoje kadry, na komputerze i TV, drukuję swoje krajobrazy, ba duży format, więc kompromis nie wchodzi w grę, telefon ma jedną zaletę, że ma się go wszędzie, więc sporo fotek robię, ale to zatrzymanie chwili, nawet tego nie obrabiam, tylko korekta kadru w PS 😎


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 2052
  • 7536
  • 28

Pogaduchy 3.0

@j131, sformalizuj swój pomysł na klasyfikację offtopic miesiąca, a ja zgłaszam niniejszy offtopic do nominacji na offtopic grudnia

 

______

* Wpis odnosił się do zapoczątkowanej dyskusji od tego miejsca - w tym temacie - moderator Bartłomiej


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pogaduchy 3.0

@Wiktor  okurczontko wracajcie jak najszybciej do zdrowia 🤗


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 193
  • 680
  • 1

Pogaduchy 3.0

@pirenej  w ramach offtopicu ale do @IreneuszCD - widzę ze jesteś w temacie glęboko i miałeś tego sprzętu troche , ja jak pisałem, żal mi było wydawać kasę bo jak zaczęły wchodzić konkretne lustrzanki cyfrowe ceny były ogólnie mowiać malo zachęcające, ja od dziecka bawilem się fotografią, potem to była moja praca, a potem przyszly inne priorytety dziecko, dom itd. a nie czułem potrzeby wydawania kasy na sprzęt którego mialem w pracy pod dostatkiem, coraz nowsze modele bo szef byl maniakiem kupowania, a nie mial niestety pojęcia przynajmniej na początku jak go używać, zatrzymał się na starej fotografi a kupował żeby miec i na to mial kasę. Wtedy zaklad foto to był naprawdę b.dobry biznes i kasa niesamowita. A teraz to się skończylo, nikt nowy się w to nie wpuści bo zbankrutowałby w pół roku.

@pirenej  no masz racje to offtopic miesiąca , za chwilę z 65+ dojdziemy do św. Mikołaja ale czasem trzeba trochę odejść od normy 😁😁.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Pogaduchy 3.0

@kris68 , większy offtopic wypływa z ust komentatorów Mundialu 2022😀 Wyciszam ich na maxa, żeby spokojnie skupić się na oglądaniu gry piłkarzy 😀 Sam wyciszam się jakieś trzy godziny przed meczami, słuchając muzyki relaksacyjnej😀 Nawet w trakcie zamieszczania tutaj swoich postów😀 


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 2052
  • 7536
  • 28

Pogaduchy 3.0

@kimiriko101 zniknęła? A to szkoda ☹️


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pogaduchy 3.0

Co tam u was 😋 @Piotrekk85 może pora po rozrabiać chyba nich nie pilnuje 😁


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11374
  • 50

Pogaduchy 3.0

@Citi2017  u mnie jak codzień 😄

Heroska odeszła, tak na marginesie, teraz zobaczyłem 😐


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pogaduchy 3.0

@IreneuszCD  która 😲


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11374
  • 50

Pogaduchy 3.0

Przecież teraz tylko jedna Heroska była... na Kimiriko101, jeśli się nie mylę 😐