Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Pogaduchy 2.0

@slav72  nie chwaląc się zaprawiony w boju jestem 😉 co prawda w okolicznościach pandemicznych ilość takich spotkań zmniejszyła się znacznie... ale, pokazywałem tu na forum (chyba) zdjęcie stołu przygotowanego na jedną z uroczystości w naszym domu, gdzie nakryć na stole było około 30... co prawda część dla dzieci, ale jednak.

Co oznacza, że skoro u nas bywa(ło) sporo gości, to i my w wielu miejscach z okazji imieninowo/urodzinowych rocznicowych itp. spotkań bywamy. 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@Misiek62 niby to symbol tradycja itp. ale idea niedźwiedzia polarnego u stóp polskich gór do mnie nie przemawia.  


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Pogaduchy 2.0

Piloci mogą wężykiem latać po niebie?😀20220119_113024.jpg


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Pogaduchy 2.0

@bronzub  byleby nie wpadali w korkociąg, którego zakończenie miałoby gwałtowny kontakt z ziemią.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Pogaduchy 2.0


@Misiek62napisał(-a)

@bronzub  byleby nie wpadali w korkociąg, którego zakończenie miałoby gwałtowny kontakt z ziemią.


@Misiek62 , ciekawy jestem, czy mieli kontakt z alkomatem😁


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Pogaduchy 2.0

@bronzub  masz na myśli ewentualne badanie zlecone przez pracodawcę ? 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Pogaduchy 2.0

Ech! No jakże by inaczej? Święto Twoje minęło i coś nie ten teges😂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Pogaduchy 2.0

no może, tak jak z autokarami wycieczkowymi, rodzice dzieci, które mają być wiezione, mogą zażądać sprawdzenia pojazdu i kierowcy/ów, przed wyruszeniem w drogę.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Pogaduchy 2.0

@Misiek62 , utopią by można nazwać nasze marzenia i pragnienia. Transport lądowy na różne możliwe sposoby jest kontrolowany, a ciągle w radio kierowców słyszy się, że koń mechaniczny "nawalił" i co najgorsze, nie pojedzie dalej. Prawdziwy koń to co innego😂 Jeszcze ciekawiej musi być w lotnictwie, dlatego Elon Musk nie widzi w swoich planach taksówek powietrznych. Chociażby z racji zakłócania miru domowego nad naszymi głowami. A te skubańce i tak latają "nad naszym niebem"...wężykiem😁

 

@Misiek62 , a co do tych zgód, to wymyślili nowe i dzisiaj w urzędzie mi je przedstawili. Bez tego cyfrowa komunikacja ani rusz. Nawet mój skiereszowany paluch "podpadł" na skanie linii papilarnych.

 

 

_________________

*Scalenie wpisów i edytowanie treści - moderator Wojciech.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@bronzub  to teraz wiem kto 2 czytniki linii papilarnych załatwił w urzędzie 😄

Ja za 3 lata zmieniam dowodzik, też skan zrobię w urzędzie, dobrze że w Lato wymiana, zimową porą to paluchy mam sponiewierane pracą fizyczną w domu 🙂