Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@Anonim Kurcze genialny pomysł 👍 Muszę wypróbować. Mam nadzieję, że zalapią aluzję. Muszę wypróbować jak wyczuje.

 

Swoją drogą sąsiadki mi żal. Moja babcia przez ostatni rok życia była leżąca, pod koniec już prawie bez kontaktu. Jej śmierć bardzo mnie zabolała ale też ulga, że już się tak nie męczy. To nie jest życie. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Pogaduchy 2.0

@Anonim , akurat dzisiaj Dzień Babci i jakby człowiek mógł sięgnąć "obrazem pamięci" wstecz, to te obrazy różnią się zdecydowanie. Niemowlak tego nie widzi, tylko przecudnie się uśmiecha, bo nie potrafi jeszcze dostrzec problemów starości. Młody człowiek w komunikacji miejskiej, czy wiejskiej ustąpiłby miejsca tylko swojej babci, a jak ten obraz znika, to "baba" jest zbędnym wapniakiem. Trudno zrozumieć, gdy więź między pokoleniowa nie istnieje, albo jest wątłej "jakości". W wielu miejscach można się natknąć na tego typu problemy, a gdy sąsiada się ma i jest z tym kłopot, to różnie z tym bywa. Nie ma idealnego rozwiązania. Oko za oko, czy nie czyń drugiemu, co tobie nie miłe, czasami przynosi efekt dobry, albo domino się sypie po całości. Abstrahując od tych wywodów, chciałbym skupić teraz uwagę na ankiecie, w której wziąłem właśnie udział https://msurvey.orange.com/PomagajmyGB

Potem zrobiłem mały przegląd zagadnienia i stwierdziłem, że szkoda zamknięcia tego projektu. Flex to tylko jeszcze trwający wycinek, a czemu nie reszta? Mam kupę gigsów w abo i pójdą na zmarnowanie. Dosyłają nowe i co począć? Chyba, że czegoś nie wiem. Oświećcie mnie, proszę😊

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@bronzub też jestem za powrotem tej akcji z GB. Przepadają a mogą jak forma chce iść na coś dobrego. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Pogaduchy 2.0

@Anonim , w świetle tych szumnych i wielkich wyzwań, które Orange promuje, blado wygląda z ich wdrażaniem. Plan został wykonany, a nakreślone cele nijak nie odzwierciedlają tych dosyć bogato opisanych celów.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Pogaduchy 2.0

@-brtk- , gołym okiem widać różnice. Tak samo, jak z Budką Suflera @ketrasaArtur . K.Cugowski pojechał po nim jak po burej suce. Dwa światy i bez porównania poziomy. Za to niezmiennie placki ziemniaczane to przepychotka. Prawdziwa, a nie jak w reklamie żelki Haribo, gdzie wszystko jest niezbyt komicznie nakręcone. Smacznego przy nie śnieżących obrazach😀

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@bronzub  mi tam nic nie śnieży 😄

Odwilż i śnieg topnieje... Tak trzymać 🤣


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Pogaduchy 2.0

@Anonim , byle do wiosny, bo gaz do dechy, jak zimniej. Śnieży, ale na zewnątrz😀

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@bronzub  gaz mam ale w aucie 😄

Domek to eko groszkiem ogrzewam, gazem jak w domu mnie nie ma, jakby było słońce to klimatyzacja załatwia 60% ogrzewania, modyfikacje to za 20 lat chyba się zwrócą, ale dożyję myślę tego 😄


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Pogaduchy 2.0

@Anonim , jak nie dożyjemy, to "doleżymy"😀 Grunt, to się nie przejmować😀

 

 

 

_______________

*Post poddany edycji - moderator Wojciech.