Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8387
  • 53

Pogaduchy 2.0

ja to piwnicy nie mam, ale gdybym miał (a chcę) to bym se wymarzył by tam było 14 stopni =]

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@Bartłomiej może w nowym domu, takie temperatury w piwnicy są, mam termometr na ścianie w piwnicy i mur ma 18"C, bez szans na niższą temperaturę w piwnicy u mnie, pralnia 19,5 i piesek sobie chwali (ten mały), na centralnym bez grzania jest 20"C 😅


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8387
  • 53

Pogaduchy 2.0

@Anonim jak będę budować kolejny dom, to zrobię -5m i płaszcz z żelbetu, piwniczka na dojrzewające sery i coś tam jeszcze Szczęśliwa kobieta


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy 2.0

Ktoś coś wie, czy Orange nadal planuje sponsorować openera po tym co organizatorzy robią w Gdyni?
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@Piotrekk85 a co się takiego zadziało?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52606
  • 600

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Pogaduchy 2.0

Nie bardzo rozumiem, że niby co takiego złego organizatorzy zrobili? Przerwali koncerty i nakazali ewakuację to źle? Lepiej "dmuchać na zimne" niż potem liczyć ofiary - takie moje zdanie.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy 2.0

Jeśli organizatorzy chcą ewakuować kilkadziesiąt tysięcy ludzi, to trzeba im zapewnić transport. Wypychanie ludzi z terenu imprezy masowej to tylko przerzucanie odpowiedzialności na samorządy...

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Pogaduchy 2.0

Może nie do końca było to zorganizowane i dopięte, ale mimo wszystko decyzja o czasowym przerwaniu imprezy - według mnie jak najbardziej słuszna. Nie bardzo też rozumiem dlaczego Orange miałoby się wycofać ze sponsoringu 🤔, zresztą nie tylko pomarańczowi sponsorują to wydarzenie...


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Pogaduchy 2.0


@Bartłomiejnapisał(-a)

@Anonimjak będę budować kolejny dom, to zrobię -5m i płaszcz z żelbetu, piwniczka na dojrzewające sery i coś tam jeszcze 


@Bartłomiej , Ty lepiej nie planuj, bo "nadleci ruski i "gradami", albo "toczkami zaleje"😂 Najlepszą piwniczkę miała moja babcia. Warzyła podpiwek i w takich piwnych krachelkach chłodził się na letnie upały. Kto to jeszcze pamięta te czasy?😊 Nawet mięso peklowane w słoikach było mniamuśne😀 A jakie pyszne kwaśne mleko studzone w studni w mlecznych kankach? To "byli" czasy!!!😀