Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0


@ketrasaArturnapisał(-a)

@Anonim @Anonim potwierdzają się informacje pojawiające się kilka miesięcy temu. Niby jest zapewnienie, że po wyłączeniu 3G częstotliwość przejdzie na LTE i zasięg ma zostać bez zmian. Nie jestem jakoś przekonany. Jak było wyłączanie 3G na 2100 MHz, to zasięg pogorszył się. Niby VoLTE i WiFi Calling ma sprawę braku 3G załatwić, ale mam warltpliwisci patrząc na obecną sytuację, chyba, że przez ten czas Orange ma tajną strategię porządnego działania VoLTE.


Wyłączą najpierw 3G, to większości, co nie ma Volte > zrzuci do 2G 🤣

Jak wyłączą jeszcze 2G, to 1/2 użytkowników będzie tylko Internet Mobilny mieć, połączenia głosowe poprzez WhatsApp czy Skype 😎


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Pogaduchy 2.0

@Anonim , Elon Musk weźmie "aparaturę" z Ukrainy i u nas będzie prawdziwa "ameryka"😂

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@bronzub  ja tam 4 drzewka czereśni kupiłem, mam 2 już, telefon satelitarny sobie kupię 😂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Pogaduchy 2.0

@Anonim , czereśnie opędzlują szpaki, a satelity będziesz oglądał wieczorami przy bezchmurnym niebie😂. Kup sobie beret z antenką i musztardą posmaruj. Zasięg murowany🤣

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@bronzub  o to jestem spokojny, siatkę kupiłem i jak owoce będą to założę, ba jak szpaki będą się kręcić, to kota jakiego na dyżur zainstaluję na drzewie 😁


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Pogaduchy 2.0

@Anonim , przez dwa lata zakładałem dwie siatki na wiśnię. Między oczkami wydziobały, co było w zasięgu szyi i dzioba. A przyrosty gałązek nie pozwalają trzymać bez końca takiej ochrony. Ty będziesz smacznie chrapał, a o czwartej rano opędzlują co nieco. Kiedyś włożyłem w gałęzie maskotkę kota jego naturalnych rozmiarów i był spokój. Kup sobie piłę spalinową i zetnij czereśnie, albo zostaw naturze co łaska i do skakania po drabinie zatrudnij młodzieńca. W naszej miejscowości starszy gościu spadł i się zabił na miejscu. Nie żałuj szpakom i paru groszy handlowcom na targowisku, bo ile tego możesz zjeść?

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

Teraz czereśnie w cenie 😀 Coś wykombinuję jak siatka nie pomoże 🤔😎


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Pogaduchy 2.0

@Anonim po udanych zbiorach czereśnie trzeba ulokować w bezpiecznym miejscu np. w sejfie-chłodni 😉

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@slav72  mam ziemlankę w piwnicy, więc przygotowany jestem 😀

Znalazłem taki sprzęt... odstraszacz-szpakow-ochrona-czeresni-przed-szpakami-dzwiekowe-odstraszanie , trzeba kupić i wypróbować już teraz 😃

 

 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

Ja dziś byłam z mężem na zakupach. Dodam, że delikatnie mówiąc za tym nie przepadam (mogę chodzić tak na luzie, jak potrzebuje coś konkretnego kupić to mnie szlag trafia).  Najpierw wyszłam delikatnie mówiąc smutna z obuwniczego. Potem udało mi się w galerii kupić sukienkę. Następnie pojechaliśmy w inne miejsce gdzie kupiłam jedne spodnie. Potem do sklepu w którym są głównie spodnie Tu zakupiłam 7 par spodni, 2 bluzki i 2 sukienki. Zakupy spowodowane tym, że od kiedy biorę leki figura mi się niestety zmieniła. W sumie to ślubny płacił za sprawunki  Dzień można zaliczyć do do udanych.