Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Pogaduchy 2.0

@Anonim  zgraliście się czasowo z tą informacją z @Ron  Wyłączenie 2G/3G w sieci Orange 2023-2024 - Nasz Orange

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@slav72  inne żródło 😉

Ja tam tematu nie zakładam, bo i po co 😎


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Pogaduchy 2.0

@Anonim  inne źródło ale info o tym samym 😁 telepatia czy co 🤔😉

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

Jesteśmy ze Śląska, może dlatego 😀

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@slav72 wiem jakie są oficjalne zapisy o maseczkach. Ale jak część personelu i nawet sama dyrektor chodziła bez to ja się winna nie czułam.

 

@Anonim ja już tez czytałam o tym wyłączeniach. Taka widać kolej rzeczy 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Pogaduchy 2.0

@Anonim  mój wpis nie tyle tyczył się Twojej osoby co bardziej zachowania personelu (jak wiadomo to przykład powinien płynąć z góry).


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Pogaduchy 2.0

@Anonim @Anonim potwierdzają się informacje pojawiające się kilka miesięcy temu. Niby jest zapewnienie, że po wyłączeniu 3G częstotliwość przejdzie na LTE i zasięg ma zostać bez zmian. Nie jestem jakoś przekonany. Jak było wyłączanie 3G na 2100 MHz, to zasięg pogorszył się. Niby VoLTE i WiFi Calling ma sprawę braku 3G załatwić, ale mam warltpliwisci patrząc na obecną sytuację, chyba, że przez ten czas Orange ma tajną strategię porządnego działania VoLTE.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@ketrasaArtur mam podobne objawy co Ty. Ale nie raz niestety tak bywa, że w założeniu wszystko ma być ładnie pięknie a tu lipa. Oby obyło się to w miarę bezboleśnie. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Pogaduchy 2.0

@Anonim na blogu osoba odpowiedzialna za wyłączenie 3G i przekazanie zasobów na potrzeby LTE, jak i działaniu usługi VoLTE zapewnia, że będzie dobrze. 

Fajnie jak by odbyło się AMA w tym temacie.

Na pewno z zaistniałej sytuacji wynikną roszady między operatorami.