Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Pogaduchy 2.0

@MiloszPL opoznienia wynikaja z racji covid i pandemii. Ustawa antycovidowa dała operatorom dodatkowe 3 miesiące. Wiec trzeba cierpliwie czekac😉

 

______________

* Wpis został tu przeniesiony z kategorii O społeczności - moderator Bartłomiej


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Pogaduchy 2.0

@MiloszPL potwierdzam to, co napisał @byczyn_86 . Mi przesunięto termin właśnie o 3 miesiące. Do tego trzeba dołożyć fakt, że monterzy pracując w terenie chorują również, a zalecenia bezpieczeństwa spowalniają pracę, by dać i technikom i klientom poczucie swobody przy obcych osobach w domu.

 

______________

* Wpis został tu przeniesiony z kategorii O społeczności - moderator Bartłomiej


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

test

@Rafał  ja też testuję...zasilacze do kompów stacjonarnych..i na razie jest Ok 

Niestety testy RAM-u nie wypadły pomyślnie


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

test

U mnie przeprowadzane są na zakładzie testy instalacji elektrycznej. Kończą się poprzednie badania, więc trzeba wykonać nowe. Bprzebiegają sprawnie i pomyślnie. Zakładam, że do końca tygodnia testy zostaną zakończone 😁


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

test

Więc rozumiem że rozpisujemy się o testach. Może ktoś jeszcze coś napiszę co testuje? 📱🎇


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Pogaduchy 2.0

Dziś z nietypowych świąt: Dzień Bigosu. Ktoś już ziczył ten tradycyjny posiłek? Ja jestem w trakcie przygotowywania, aż ślinka cieknie 😋


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Pogaduchy 2.0

@ketrasaArtur ja tam w garażu mam taki bigos , że jak groch z kapustą wszystko wygląda....

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@ketrasaArtur  bigos to na koniec tygodnia, co się ostanie to do garnka i mix z kapustą 😋

@agat13  ja w garażu to mam tyle części, że bym drugie autko poskładał, brak tylko nadwozia  😁


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Pogaduchy 2.0

@ketrasaArtur ja właśnie skończyłem testować moją cierpliwość...pół kotłowni przewaliłem w poszukiwaniu RAM-u. Bez skutku. Znalazłem jedną kość i to uszkodzoną. Gdyby chociaż wołowa była, to by się pies ucieszył...


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 2050
  • 7524
  • 28

Pogaduchy 2.0

Szanujące się fora mają wydzielone dedykowane kategorie testowe na wysyłanie testowych głupot.