Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

Pogaduchy 2.0

Nietypowe święto na ten dzisiejszy oszroniony dzień to: Dzień Wszystkich Fajnych Emotikon: Mrugający dobre samopoczucie, to podstawa, więc dużo radości i szczęścia przekazywanego kolejnym użytkownikom NO, aby wszystkim było fajnie i miło Emotikon: Bardzo szczęśliwy

„Bez cierpienia nie zrozumie się szczęścia.” -  Fiodor Dostojewski


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

Pogaduchy 2.0

Czemu internet światłowodowy w Podkowie Leśnej jest tak mocno rozwinięty? Często docierają informacje, że Orange ma tam pokrycie 100 % w światełko i nie tylko internet Emotikon: Mrugający:

https://orange.binaries.pl/binaries/o/map/ak/html/korpo/e-ulotka_Podkowa_Lesna.pdf

 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy 2.0

Gdzieś trzeba testować działanie sieci i usług. Nie jest tam tak pięknie i różowo jak w materiałach PR.

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 512
  • 7920
  • 37

Pogaduchy 2.0

Kochani,
Znikam z naszej cyberprzestrzeni na najbliższe 3 tygodnie. Bądźcie grzeczni!

 

 

Puste biurko.Puste biurko.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

Witam wszystkich 😁


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy 2.0

Ja również pozdrawiam Wszystkich 😁


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy 2.0


@Citi2017napisał(-a)

@Mariusz  może masz rację @wscieklaewka mi brakuje tu 🤪


Jestem @Citi2017 Serce

Znów dziś krócej z przyczyn wyższych, ale za to  zafascynowana  Twoją odpowiedzią 😍 🤩 @Mariusz/owi 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0


@Kinganapisał(-a)

Kochani,
Znikam z naszej cyberprzestrzeni na najbliższe 3 tygodnie. Bądźcie grzeczni!


 @Kinga , nie obiecuję, czy będę grzeczny, czy może grzeszny Emotikon: Mrugający

Witam wszystkich Emotikon: Bardzo szczęśliwy Livebox już śmiga po wymianie, ale na przyszłość muszę stosować zasadę ograniczonego zaufania. Oddałem wszystko (bez wglądu pracownika salonu) i to samo uczyniłem. Czeka mnie więc kolejna wizyta, no bo jak w nowym pudełku z naklejką mogło braknąć bocznej obudowy i rozdzielacza sygnału? To świadczy o niskim poziomie identyfikacji z firmą, w której ten ktoś zarabia pieniążki. A może jak w wojsku? Żeby stan wyszedł na zero, trzeba kombinować kosztem klienta? Sprawa wyjaśniona i są do odbioru te braki. Niesmak jednak pozostał.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pogaduchy 2.0

@Kinga  smutno  nam bez ciebie będzie ☹️  @Anonim  a jak tam windows 10 idzie ci ?😋


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

Pogaduchy 2.0

@Citi2017 przed Walentynkami @Kinga  się pojawi będzie dalej wesoło Emotikon: Bardzo szczęśliwy

@Kinga tylko wróć do nas i od czasu do czasu też się pokaż mimo wolnego Emotikon: Mrugający