Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Odpowiedź w pogaduchach

ROZWIĄZANE

Pracuję w Orange
  • 78
  • 224
  • 12

Odpowiedź w pogaduchach

Poszło za 4 razem 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Odpowiedź w pogaduchach

@Wojciech , nie jestem "roztrzepanym", a świadomie klikającym użytkownikiem, więc o prozaicznej pomyłce nie może być mowy. Tak samo, jak prozaicznym wydaje się kliknięcie tylko jeden raz w polubienie, z "zaskoczeniem" jak chociażby u @Zoe . Ja już nawet takich potknięć nie zgłaszam, ale te komunikaty dzisiaj to nie standard, tylko ewidentny chochlik. Jakoś nie zauważam tego działania przy wielu tego typu czynnościach. No, ale dzień bez buga, to dzień szczęśliwy dla forumowicza Emotikon: Szczęśliwy Owszem, takie komunikaty muszą komunikować Wam, że coś nie zagrało, ale czemu ja mam nad tym główkować, co poszło nie tak? Nie "strzelam" postami jak z karabinka i z prawidłowym działaniem przycisków, czy przeładowań nie powinno być problemów, więc należy to wytykać, by błędy wyeliminować.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Odpowiedź w pogaduchach

To może napiszę wprost i inaczej @Anonim. Wojtek ukrył mój wpis do pogaduch w trakcie kiedy Tworzyłeś odpowiedź. Ponieważ już tego mojego wpisu nie było - nie ma na co odpowiedzieć.
Twoje oczekiwanie by automatycznie zapisana odpowiedź się załadowała może jest i słuszna, ale na logikę nie można odpowiedzieć na wpis, którego nie ma. Może warto zgłosić Twoje oczekiwanie jako pomysł ale ostatnio wiele pomysłów dot NO leży i nie wiele się dzieje.
Anonim

Nie dotyczy

Odpowiedź w pogaduchach

@Piotrekk85 , teraz rozumiem wszystko, bo przejrzałem jeszcze raz i jeszcze raz przetarłem oczy ze zdziwienia. No jak mogłem przeoczyć edycję przez Wojtka, skoro jej nie widziałem w momencie tworzenia posta na Twoją (już ukrytą) odpowiedź?. To się dzieje naprawdę w czasoprzestrzeni, a nie w realu. Stąd może zaskoczeniem dla Ciebie i moderatorów będzie, gdy powiem, że odpowiadałem przed tworzeniem tego posta na pogaduchach Krzyśkowi. Jakie było moje zaskoczenie, gdy ujrzałem swoją odpowiedź? Naliczyłem przed nią aż 9 wpisów, a nie ślimaczyłem się z pisaniem? Chyba upały mają wpływ na klawiaturę i przyciski forum razem wzięteEmotikon: Język