Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Odpowiedź w pogaduchach

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Odpowiedź w pogaduchach

Ja się "produkowałem" filozoficznie, a wyszło na to, że najpierw wyskoczył jeden komunikat (Opera), potem dziwnym zbiegiem zostałem wylogowany (czy aby na pewno?). Odświeżenie nic nie dało, załaduj lub odrzuć to marzenie, pewnie wersje robocze (nie zwróciłem uwagi) nie działały i kliknięcie w okruchach w Nasz Orange cudownie mnie powróciło do forum.

bug.PNGstrona.PNG

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Odpowiedź w pogaduchach

To może napiszę wprost i inaczej @Anonim. Wojtek ukrył mój wpis do pogaduch w trakcie kiedy Tworzyłeś odpowiedź. Ponieważ już tego mojego wpisu nie było - nie ma na co odpowiedzieć.
Twoje oczekiwanie by automatycznie zapisana odpowiedź się załadowała może jest i słuszna, ale na logikę nie można odpowiedzieć na wpis, którego nie ma. Może warto zgłosić Twoje oczekiwanie jako pomysł ale ostatnio wiele pomysłów dot NO leży i nie wiele się dzieje.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

13 ODPOW. 13

Zespół Nasz Orange
  • 2906
  • 10831
  • 64

Odpowiedź w pogaduchach

Stało się tak ze względu na zakrycie wiadomości na którą odpowiadałeś, w czasie kiedy pisałeś wiadomość.

Anonim

Nie dotyczy

Odpowiedź w pogaduchach

@Wojciech, nie satysfakcjonuje mnie ta odpowiedź, ponieważ standardowo  jest "Automatycznie zapisane w 10:10 jak tutaj

10.PNG

ani Załaduj czy Odrzuć, tylko wywaliło i wróciło bez mojego udziału w ponownym logowaniu.


Zespół Nasz Orange
  • 2906
  • 10831
  • 64

Odpowiedź w pogaduchach

Opisz proszę po kolei co się stało. Chyba że dobrze rozumiem i stało się tak: Piszesz post, wyrzuciło Cię samo i podało komunikat jak w pierwszym poście?

Anonim

Nie dotyczy

Odpowiedź w pogaduchach


@Wojciechnapisał(-a)

Opisz proszę po kolei co się stało. Chyba że dobrze rozumiem i stało się tak: Piszesz post, wyrzuciło Cię samo i podało komunikat jak w pierwszym poście?



@Wojciechnapisał(-a)

Opisz proszę po kolei co się stało. Chyba że dobrze rozumiem i stało się tak: Piszesz post, wyrzuciło Cię samo i podało komunikat jak w pierwszym poście?


-kliknąłem w przycisk ostatniego posta Piotrka bez cytowania;
-wskoczyło okienko do odpowiedzi pod oryginalnym wpisem;
-wpisałem tekst i pod nim załadowałem pierwsze zdjęcie (wycinek), którego nie widzisz;
-załadowałem wycinek z ZUS-em (widzisz go);
-pojawił się wtedy komunikat nie znaleziono wiadomości...;
-F5-odświeżanie;
-wylogowanie samoistne, co ujrzałem po ikonce i drugim komunikacie pod okruchami Nasz Orange / Nie znaleziono strony (wytłuszczone), czyli "Strona, którą próbujesz otworzyć...itd;
-kliknąłem w pierwszy tekst okruchów (Nasz Orange) i forum załadowało się bez mojego, ponownego logowania.

Anonim

Nie dotyczy

Odpowiedź w pogaduchach

@Wojciech , żeby nie zamazywać tamtej sytuacji, to jak widzisz, cytowany tekst wskoczył dwukrotnie. Też bug.


Pracuję w Orange
  • 78
  • 224
  • 12

Odpowiedź w pogaduchach

Nie mogłam dziś zagłosować na pomysł, przycisk aktywny po kliknięciu zmienia kolor na ciemny i wraca na aktywny a głos nie oddany. Chyba faktycznie coś się dzieje 🙂


Zespół Nasz Orange
  • 2906
  • 10831
  • 64

Odpowiedź w pogaduchach



@Anonim napisał(-a)

@Wojciechnapisał(-a)

Opisz proszę po kolei co się stało. Chyba że dobrze rozumiem i stało się tak: Piszesz post, wyrzuciło Cię samo i podało komunikat jak w pierwszym poście?



@Wojciechnapisał(-a)

Opisz proszę po kolei co się stało. Chyba że dobrze rozumiem i stało się tak: Piszesz post, wyrzuciło Cię samo i podało komunikat jak w pierwszym poście?


-kliknąłem w przycisk ostatniego posta Piotrka bez cytowania;
-wskoczyło okienko do odpowiedzi pod oryginalnym wpisem;
-wpisałem tekst i pod nim załadowałem pierwsze zdjęcie (wycinek), którego nie widzisz;
-załadowałem wycinek z ZUS-em (widzisz go);
-pojawił się wtedy komunikat nie znaleziono wiadomości...;
-F5-odświeżanie;
-wylogowanie samoistne, co ujrzałem po ikonce i drugim komunikacie pod okruchami Nasz Orange / Nie znaleziono strony (wytłuszczone), czyli "Strona, którą próbujesz otworzyć...itd;
-kliknąłem w pierwszy tekst okruchów (Nasz Orange) i forum załadowało się bez mojego, ponownego logowania.


 

Dobrze, także po kolei:

- W momencie załadowania przez Ciebie obrazka oryginalny post był zakryty. Dlatego komunikat się pojawił.

- Komunikat ten jest standardowy (taka sama strona jest widoczna dla zalogowanego i niezalogowanego użytkownika przy tym komunikacie) i wtedy nie widać w prawym górnym rogu czy jesteś zalogowany.

- Po pokazaniu tego komunikatu przeszedłeś na właściwą stronę główną. Stąd poprawnie byłeś zalogowany, ponieważ w żadnym momencie nie zostałeś wylogowany.

 

W w kwestii cytowania podejrzewam prozaiczną rzecz, kliknięcie dwa razy cytuj. będę patrzył u siebie czy mam coś takiego, ale póki co nie.

 


@Zoe napisał(-a)

Nie mogłam dziś zagłosować na pomysł, przycisk aktywny po kliknięciu zmienia kolor na ciemny i wraca na aktywny a głos nie oddany. Chyba faktycznie coś się dzieje 🙂


Głos się dodał ostatecznie? Zazwyczaj problem jest że tak jakby działa z opóźnieniem oddanie głosu.


Pracuję w Orange
  • 78
  • 224
  • 12

Odpowiedź w pogaduchach

Screenshot_20190819-125430.png

Nope, tylko u Piotrka mam problem 😞

 


Zespół Nasz Orange
  • 2906
  • 10831
  • 64

Odpowiedź w pogaduchach

U mnie działa normalnie 😞 Możesz się wylogować i zalogować na nowo? Zerknij jak wtedy.