Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

O byciu online i stylach dyskusji w Nasz Orange :)


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

O byciu online i stylach dyskusji w Nasz Orange :)

...ale offtop Wam się "ulepił" 😉

Anonim

Nie dotyczy

O byciu online i stylach dyskusji w Nasz Orange :)

@mabud73  bo kto się lubi ten się czubi 😜


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

O byciu online i stylach dyskusji w Nasz Orange :)

 

 

 


Misiek62 napisał(-a):

@Artur

To upominki "jadą" z centrali Orange, czyli z Francji? 😉 mhmmm to może "porcelanowe żabie udka" 😉 ??


Oj, Misiek, Misiek, prawie spadłem z fotela ze śmiechu 😄 😄

 

A w ogóle to przydałoby się zrobić z tego naszego offtopa jakiś wątek o stylach dyskusji w Nasz Orange. Umiem przenieść cały temat do innej kategorii, ale porządkowania postów jeden po drugim boję się robić, bo znowu dostaniecie spam w powiadomieniach (tak, to ostatnio to byłem ja, przepraszam :P) @Mikołaj@Rafał, pomożecie?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

O byciu online i stylach dyskusji w Nasz Orange :)


Artur napisał(-a):

 

 

Oj, Misiek, Misiek, prawie spadłem z fotela ze śmiechu 😄 😄

 

 

Cieszę się @Artur, że chociaż Ciebie potrafię rozbawić... ale nie chciałbym żebyś sobie coś zrobił spadając z fotela 😉 - proszę bądź ostrożny czytając moje posty 😄


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

O byciu online i stylach dyskusji w Nasz Orange :)

 

 


Artur napisał(-a):

. Umiem przenieść cały temat do innej kategorii, ale porządkowania postów jeden po drugim boję się robić,


   Nie znam tego skryptu ale.....

Powinna być funkcja Podziel temat  za pomocą której wydziela się posty do nowego tematu , uporządkują się same chronologicznie.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

O byciu online i stylach dyskusji w Nasz Orange :)


Artur napisał(-a):
...w ogóle to przydałoby się zrobić z tego naszego offtopa jakiś wątek o stylach dyskusji w Nasz Orange...

...i netykietą postraszyć Emotikon: LOL, a tak poza tym, niektóre "cytaty" pasują tutaj jak, za przeproszeniem, "swini siodło" Emotikon: Język. Wątek "Wszystkiego najlepszego", a tu co niektórzy sobie "cisną" jak na ustawce. Miałem nocnego doła, lecz po odświeżeniu sobie tematu i doczytaniu ostatnich kilku postów, humor mi się poprawił. @Misiek62 @Anonim @Anonim @Piotrekk85 fajnie się Was czyta na noc...i jeszcze na zakończenie "pięczątka" od @Jozefg ... ze stoickim spokojem o skryptach...wielka klasa Emotikon: LOL bez obrazy Panowie, to komplement...

 

@Artur, fakt...kilka ostatnich postów nadaje się do "pogaduch"...

 

@edit @Mikołaj, rewelacyjnie posprzątane Emotikon: Bardzo szczęśliwy

 

...kończy się stare i zaczyna nowe...dla Wszystkich ze "Społeczności"...

C_Users_tt_Desktop_f_vt_orig.gif


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

O byciu online i stylach dyskusji w Nasz Orange :)

@Artur, Zrobione!

Dość długo się zastawiałem gdzie ciąć i postanowiłem pójść na całość Mężczyzna pokazuje język Zażalenie i skargi proszę na priv. Mrugający mężczyzna


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

O byciu online i stylach dyskusji w Nasz Orange :)

Oj tam skargi, @Mikołaj -u tylko jeden mój post mógłby zostać w temacie "wszystkiego najlepszego..." - ten z ‎26-12-2016 11:42

🙂


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

O byciu online i stylach dyskusji w Nasz Orange :)

Wniosek przeszedł! Wpis wrócił na poprzednie miejsce. Bardzo szczęśliwy mężczyzna 

Anonim

Nie dotyczy

O byciu online i stylach dyskusji w Nasz Orange :)


Mikołaj napisał(-a):

@Artur, Zrobione!

Dość długo się zastawiałem gdzie ciąć i postanowiłem pójść na całość Mężczyzna pokazuje język Zażalenie i skargi proszę na priv. Mrugający mężczyzna


Ktoś musi stać na straży. Taki porządny kocur na myszy...żartuję sobie Emotikon: Mrugający