Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowości w Nasz Orange

Anonim

Nie dotyczy

Nowości w Nasz Orange


@Piotreknapisał(-a)

Kolejna porcja zmian zawitała na Nasz Orange:

- rozwiązania są od razu pod pytaniem. Teraz jeszcze łatwiej będzie dotrzeć do gotowej odpowiedzi 🙂

- nanieślismy niewielkie poprawki w komentarzach do pomysłów, tak by przejście do kolejnej linii działało poprawnie.


@PiotrekCzy to ma tak wyglądać jak w tym rozwiązaniu druga i ostatnia pozycja Problem z internetem?

Przechwytywanie.PNGPrzechwytywanie1.PNG


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowości w Nasz Orange

Pewnie tak. Na innych forach na skrypcie Lithium jest podobnie.
Anonim

Nie dotyczy

Nowości w Nasz Orange

Sprawdziłem na innych forach jest inaczej niż teraz w Orange.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowości w Nasz Orange

Ostatnio to rekomendują na forum o tym skrypcie. Czy to lepiej, gorzej? Osobiście jestem pół na pół. Są plusy i minusy.

Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 182
  • 1069
  • 27

Nowości w Nasz Orange

@vdsl2, tak to powinno działać. Kwestią otwartą i czymś nad czym dyskutujemy jest to jak to wygląda w przypadku jednej jedynej odpowiedzi , która jest rozwiązaniem.

@Piotrekk85 oczywiście, że są plusy i minusy. Minusy staramy się eliminować, więc jak widzisz takowe to śmiało, przecież tworzymy to miejsce razem - dla Was 🙂

Głównym celem było to by ułatwić szybkie odnalezienie informacji i rozwiązania, dla osób, które jej poszukują. Szczególnie to istotne w przypadku długich wątków i dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę z forum.

 

 

 

Anonim

Nie dotyczy

Nowości w Nasz Orange

@PiotrekJak mam być szczegółowy to nie każde rozwiązanie jest, rozwiązaniem podobny problemu nie znaczy, że u kogoś zadziała. A w przypadku co teraz jest, to zdublowane po to jest, opcja idź do rozwiązania.

Anonim

Nie dotyczy

Nowości w Nasz Orange

Niekiedy w temacie jest kilka rozwiązań, autorzy tematów na chybił trafił czasem rozwiązanie zaznaczają, ba teraz x2 to w temacie i mix lekki jest, ale jeśli taki zamysł był, to nie oceniam.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Nowości w Nasz Orange

Skoro dyskutujemy, to powiem, że mnie średnio podoba się powielanie posta oznaczonego jako rozwiązanie.

 

Dopowiem. Tym bardziej, że przycisk "idź do rozwiązania" przenosi do tak oznaczonego posta.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowości w Nasz Orange

Dla mnie osobiście temat jest szeroki i przydałby się na oddzielną dyskusję.
1) na pewno to co pisał @Anonim, może zmienić rozwiązanie na najbardziej pomocna/przydatna odpowiedź etc
2) kolejna sprawa do ekspozycja graficzna - obecnie ten wpis na górze jest otoczony ramką. Np. w sytuacja jeśli pierwsza odpowiedź w wątku jest rozwiązaniem np. tu https://nasz.orange.pl/t5/Na-kart%C4%99/Nie-da-si%C4%99-aktywowa%C4%87-nagrody-w-ramach-Karuzeli-Nagr%C3%B3d-Dlaczego/m-p/76249#M6664 pojawia się może mętlik, może to i kwestia wyodrębnienia
3) Takie coś burzy porządek dyskusji. Często dany komentarz oznaczony jako rozwiązanie zawiera kilka "myśli". Więc nie wiem czy jest możliwość oznaczenia tylko części danego wpisu jako rozwiązanie.
4) Lithium powstało jako forum Q&A (pytań i odpowiedzi), choć z czasem pojawiły się tam inne formy komunikacji jak pomysły. Nie wiem czy możliwe jest by u nas też było, szczególnie w wątkach typu offtopic, informacje o promocjach, dyskusje w ogólnych sprawach (przykładowy wątek o 5G i sieci mobilnej) - tam rozwiązania nie będzie (i na takie coś powinna być oddzielna kategoria wątku)
5) do zmiany jest tekst "Wszystkie odpowiedzi:" - nie wiem całość dyskusji - tu osobiście mi coś nie gra
6) guzik "idź do rozwiązania" nie kieruje do wpisu na pierwszej stronie (drugiego wpisu) ale do wpisu "w ciągu wątku" który jest rozwiązaniem (trochę to dziwnie wygląda)
Anonim

Nie dotyczy

Nowości w Nasz Orange

Na prędkości zostałem wtajemniczony w działanie forum UPC i szczerze powiem, że płynność przechodzenia, lepsza przejrzystość i faktyczne logowanie, a nie ściema, mi się podobały. Może warto posiłkować się tym, co sprawia przyjemność użytkownikowi forum.